Protein tozu kullanıyorum zararlımı?

Protein tozu kullanıyorum bir zararını görmedim gören varmı?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Toz yerine doğal olarak proteinli besinler tüket.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 10

• Spor yaparsan bir zarari olmaz yapmazsan karacigerde yaglanma meydana gelebilir ama benim tavsiyem uzun olsun tam olsun besinini yiyeceklerden alsan sporla kombin etsen daha saglam vucut olur.

0|0
    0|0
    • body de bu sporun içindemi peki

• yab izde ideal kilo diye birşey var benim boyun 1.78 ideal kilom 67 ymiş ama ben 66 kiloyum da sıkıntı şurda bodyle uğraştığım için 70 kilo falan olmam gerek diyorlar doğrumudur

• Ben mesala 1.76 105 kiloyum boksla ugrasiyorum agir sikletim ama sen kas kutlesi olarak 10 kilo alirsan cok ideal ve keskin hatli vucuda sahip olursun kardesim.

• 5 senedir kullanıyorum , milli yüzücüyüm protein tozu idmandan sonra vücutta ayrışan kasların birleşmesinde etkili rol oynar , vücut ister istemez buna ihtiyaç duyar , gayet sağlıklı hiç bir yan etkisi yoktur

0|0
    0|0
  • Kullanıma uygun kullanıldığı taktirde hiç bir sakıncası yok

0|0
    0|0
  • kullan ya hiç bir zararı yok

0|0
    0|0
  • Yok canım kardeşim yok, bana ya da burdakilere inanmıyorsan aç bak google'dan nasıl bulmuşlar protein tozunu, tamamen peynir altı suyundan yapılıyor.

0|0
    0|0
  • Zararsız arkadaşım zararsız

0|0
    0|0
  • zararı yok kimseyi dinleme kullanmaya devam et.

0|0
    0|0
  • Yok bir zararı.

0|0
    0|0
    • Sen kullandınmı yoksa duydunmu

• eyvallah bir sorun olmadı dimi

• Yaşıyorum halen sıkıntı yok. Bu tür hurafeler milletimizin boş bogazlıgından kaynaklanıyor kulak asma. Ben ağır antrenman yapıyor sen şu an 1 skup atıyorsan ben 3 4 5 skup atıyordum hesap et.

• Bnde gainner kullaniyorum bir sikinti cikmadi

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
    • sen kullandınmı

• Kullaniuorum ama zararli degil ha bazen zararli kilo basina 2 gram protein alman getekiyor gunluk ama bunun 50gramini protein tozundan almalisin fazlada kullanmamak gerek

Yükleniyor...