Neden ailesinin yanında konuşmuyor benle?

sevgilimle 6 aylık bi birlikteliğimiz var o hala akrabalarının arkadaşlarının ve ailesinin ablalarının dahi yanında benle telde konuşamıyor yeğenlerinin yanında bile konuşamıyo :( neymiş sevgilisiyle başkalarının yanında konuşamazmış saygı duy bu benim huyum değiştiremezsin diyo :( neden yapıyor bunu anlam veremiyorum sizce ne yapmalıyım sizlerden böle huyları olan var mı...yardımcı olun lütfen ne yapmalıyım bu huyundan vazgeçirmek için :(

Güncellemeler:
bu arada ablası ve kuzeni dısınka kimse bilmiyor ilişkimizi zamanla söyleyecekmiş..bazı taşlar oturduktan sonra diger aile fertlerine söyleyecekmiş bu nedir sizce :(

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar çok doğal davranışlar. Yaşadığınız ilişki süreci çok yeni,bu kadar sürede bu normal.

İlişkinizi özel tutmaya çalışıyor olabilir.

1|0
    0|0
    • Yorumuma verdiğini puan için teşekkür ederim ! Mutluluklar dilerim !

Erkekler Ne Diyor 9

• bir şey saklamıyorsunuz dimi ilişkinizde ailelerin ters tepki vereceği bir durum yoktur umarım. yoksa anlatmamasında başka nedenler sürebilirim. hep pollyannacılık oynamayacağım ama öncelikle ben de sevgilimle çıkmaya başladığımızda sizin gibi bir sürede sadece kız kardeşime söyledim siz yine şanslısınız ve ilişkinizi 2 kişi biliyor. ama 2 yıllık süremizde tüm aile fertleri tek değil, tüm akrabalarımız biliyor. belki senin onu terk edeceğin korkusuda olabilir. aileye ümit vermek istemiyor da olabilir. çünkü ben anneme söylediğimde artık annnem onu gelinim diye çağırmaya başlamıştı bile. bunları göz önüne alın

1|0
    0|0
    • yok saklanacak bişey yaşanmadı...o ablasına anlatmış ablası tanımak istemş beni ama daha zamanı var demiş biras daha merak edin siz demiş ona..

• o zaman biraz daha zaman tanı 1 yılın dolmasını bekle. o zamandan sonra hala tanıştırmak istemese bir sorun vardır. ve git yüzüne karşı bunları söyle

• vazgeçemez çünkü bu kişilik meselesi. geçmişten gelen bir aile monarjisi içinde yetişen kişilerde büyüyünce böyle sorunlar olur. sen onun böyle yapmasına takılma. sadece onun seni gerçekten sevip sevmediğini araştır. seviyorsa zaten hayatınızda akrabalar arkadaşlar olmayacaktır.

1|1
    0|0
  • Çok gençken benimde başıma bu anlattığın gibi bir olay geldi anlat anlat anlat ablanla konuşmak istiyorum dedi tamam dedim 3 ablam var hiçbiri konuşmak istemedi gelin olunca bol bol konuşuruz dediler aynen aktardım sinirlendi abini istiyorum dedi abime gittim oda istemedi anneni istiyorum dedi oda istemedi en son kaldık baba ile küçük kardeşime onlara bi sorummu dedim telefonu yüzüme kapadı bende onu birdaha aramadım benim ne sucum vardı burda zorlamı konuşturacaktım onları konuşmuyolar iste sizinki buna benzemesin sonra

1|0
    0|0
    • ben eger aileme solersem hemen gidelim isteyelim diyecekler biliyorum dedi...biras daha istediğimiz gibi şartlar yerine gelsin yani maddiyetle alakalı sıkıntı olmasın az daha birikim yapim sonra herkese solerim dedi..

• Size mutluluklar diliyorum.

• teşekkürler..

• bende oyleyim biri yanımda varken hele birde ailem varken kimseyle dogru düzgün konuşamıyorum bile :)

1|0
    0|0
  • hani ben konusuyorum ama yalnız kaldıgımızdaki gibi degil sadece soguk konusuyorum işte askım sevgilim bocugum gibi sözler yok o seklde konusuyorum ama kişiden kişiye değişir.

1|0
    0|0
  • utangaç çocuk bence altında bişeyler aramak gereksiz

1|0
    0|0
  • aynen bende de böyle bi durum var, hem neden başkasının yanında konuşayım ki ?

1|0
    0|0
  • gayet doğal bi durum. bende konuşmam. sevgilim özelimdir.

1|0
    0|0
  • Bence hiç karışma cekiniyor olabilir. Doğal yani. Karakter meselesidir bu altnda buzağı arama yani.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...