Jen Selter ve egzersizleri?

Belim çok ince iri bir yapım var belim ince olmasına rağmen kalçam belime göre çok geniş basenlerimde öyle kum saati vücut tipindenim bel kemiğim çok esnek Jen Selter ın yaptığı egzersizleri deniyorum bazen bundan dolayımı oluyor belimi çok gerebiliyorum eskiden fazla böyle değildi belimi biraz zorluyorum gibime geliyor ama sizce bu doğrumudur?
http://i.hizliresim.com/04rPjV.jpg

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Jen Selter'in lordoz hastalığı var. Bu spora başlamadan öncede böyleydi. Hiç kıvrımlı kalçası yok belini çok çalıştım diyerek övüyor alakası yok. Bildiğin lordoz hastası o bel herkeste öyle olamaz. Benim favorim yovanna ventura mükemmel bir kalçaya sahip.
    images.jobsnhire.com/.../biebers-new-gf.png?w=550

0|0
    0|0
    • onda hile olduğu söyleniyor ama bilmiyorum hani şu kalça geniş gösteren korseler varya şort gibi ondan işte ya da ameliyat falan geçirmiş olabilir ama Jen Selter lardoz hastasıda olsa mükemmel bir fiziğe sahip

Erkekler Ne Diyor 2

• bele dikkat et bel sakatlığı tüm spor hayatını bitirir.

0|0
    0|0
  • Belin ince, kalçan geniş... Ne büyük dersin var öyle, ah canım ya...

0|0
    0|0
    • ders o. O

• ha hayır ben bel için diyorum egzersizlerim belimi zorluyorda ama hiçbi ağrı duymuyorum ileride benim için zararı olurmu

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne istiyorsun tam olarak? Basen eritmek mi

0|0
    0|0
    • hayır belimi zorlayacak egzersizler yapıyorum zararlımı allah muhafaza ileride falan fıtık gibi durumlar

• bilmiyorum o daha doğru olur ama kendi doğrultumda yapmak daha iyi bence
      @Elm-Sokağı öyle bir derdim olsa kendi kalçamı çeker koyardım

• Haklısın sen ona aldırma

Yükleniyor...