Hayatınızda toplam kaç çıkma teklifi aldınız?

Merak ediyorum bayanlar lütfen dürüst olun hayatınızda toplam kaç teklif aldınız...Bana bir arkadaşım kızlar hergün teklif alır demişti ne kadar doğru

Not:Sanal alemdekileri sormuyorum Bizzat Yüzünüze Gelip de söyleyen kaç kişi var?

Güncellemeler:
Arkadaşlar soru eksik oldu Erkekler de yorum yazarak altına "hayatlarında toplam kaç kıza teklif ettiler yazabilir mi?"

0|0
2314

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 22

• 3 yıllık bir ilişkim vardı ve herkes biliyordu hoşlandılarsa ise zaten kimse cesaret edememiştir. Ondan önce ise okul zamanı bi kızın alacağı kadar diyim ben. Öyle 60 70 tane yok tabi dur sayacam merak ettim 6 kişi :) Birazda yapım soğuk duruyor ilk bakışta birinin hoşlandığını anladığım anda soguk davranırım.

0|2
    0|0
  • çıkma teklifi olarak sayamadım şimdi ama liseden bu yana üniversite , iş derken galiba 70 veya 75 arası olmuştur , evlilik teklif edenleri sayıcakmıydık bilmiyorum ama evlilik teklifi sayısı 24 .

yani bir kızı bin kişi ister bir kişi alır durumu yok bende :D 1001.ciyi beklemiyorum yani:)))

0|1
    0|0
    • Yorum samimi geldi teşekkür ederim :9

• Pekala yüzünüze mi geldi söyledi hepsi bizzat?

• bazen yüzüme karşı ,bazen tanışıpta cesaretli olamayanlar telefonumu bulup söylerek yada arkadaş aracılığıı ile söylettirdiler:p

• Cesaret edebilen olmadı. .Çok soğuk bir insanım. Ah ne kadar üzücü bir durum

1|3
    0|0
  • hiç almadım. ben ettim. yaşasın farklılık

0|3
    0|0
  • çok fazla :D 30 dan fazladır kesin ama sayamam yani .D

0|1
    0|0
  • valla oturup saymam heralde var oldu az biraz :D

0|1
    0|0
  • 1 kabul etmedim. Hic sevgilimde olmadi.

1|1
    0|0
    • Boşverin belki en güzelidir...

• Saymadım hiç.

0|0
    1|1
  • Okulda 7-8 kişi etmişti ama hiç biriyle çıkmadım sadece 1 tane sevgilim oldu o da başka okuldandı

0|0
    0|0
  • saymadım ama var epey ama hiç birie istediğim erkekler değildi istediğim bir kişi oldu oa teklif etmedi olaya bak

0|0
    0|1
  • O kadar çok ki hatırlamıyorum :) gerçekten

0|0
    0|2
  • biri var hayatımda, o girdğinden beri aldığm bütün çıkma teklifleri dahilinde tüm geçmişi unttum yok olmadı gelmıyo aklıma :)

0|0
    0|0
  • 365

0|0
    0|2
  • bunları oturup sayan var mı ki?

0|0
    0|0
  • 365 * 24 = 8760 Arkadasın haklı Dostum :D desem inancan mı :D

0|0
    0|0
  • Lise döneminden öncekileri hesaba katmasak 5

0|1
    0|0
  • soruyu gördüüm gibi saaymaya başladım ve net = 38

0|0
    0|0
  • bi düşündümde sayamıyorum :D

0|0
    0|0
  • yalan yok. 300 almısımdır

0|0
    1|3
    • Samimi misin?yoksa hava olsun diye mi? bu neredeyse askeriyede üç bölük asker demek

• maşallah 300 spartalıyı götrmüşn resmen.

• hehehe iyi eesprydi demitria :)

• çok oldu zaten hoşlandığım kimse karşılık vermedi diyemiycem hepsinden bir karşılk gördüm. zencinin teki bile teklif etmişti

0|0
    0|2
  • Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 14

• 4-5 i açılabildi ama açılamayanları sayamıyorum :D

0|0
    0|1
    • Açılabilenlerde belki boğulmuştur derin sularda :) bana da 4-5 kişi açıldı oldu ama sanırım hepsi boguldu çünkü hiçbiriyle ilişkim başlamadı :S

• Hergün dua ediyorum inşallah başımı döndürecek kişiyle beni artık tanıştır diyorum Allahım amin :D

• İnşallah :D Amin

• Ben bile 10 çıkma teklifi 1 de evlilik teklifi aldım kadınların bu oran 5 ya da 10 katı olması olağandır -_-

0|1
    0|0
  • 2 çıkma teklifi 1 evlilik teklifi = D aslkmfansfjka

0|1
    0|0
    • asdasdasfsffafasfsaasdSDsdSDsdSasdasdsdsad =)

• bana bugune kadar tek teklif edenler toplardı vücudumu çok seksi buluyolarmıs bitaneside polisdi ama hiç bi kızdan almadım çok ettim ama

0|1
    0|0
  • 0 kocaman sifir..

0|1
    0|0
  • imalari saymazsak 2

0|1
    0|0
  • 5 defa

0|1
    0|0
  • 3kişi aşık oldu ama hiç açıkca bi teklif almadım...

0|1
    0|0
  • 7 kez!

0|0
    0|1
  • 6 defa aldım kızları gecemeyız :D

0|0
    0|1
  • 0 teklif ettim 0 teklif aldım :) 4 ilişki yaşadım. :D

0|0
    0|0
  • almama konusunda ciddi şekilde ilerliyorum