Gizli bir hediye alsanız? :)

Beyler bu sorum daha çok size yönelik. Birgün çantanızda veya masanizda gizli hayranınızdan gelen şirin bir hediye bulsanız ne düşünürdünüz? Mesela karikatürünüzün çizili olduğu tatlı sözler bulunduran bir kart alsanız? :)

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• hoşuma giderdi, bu kişiyi merak ederdim... yerimde bekleyip çevremdeki kızlardan karikatür ile ilgili bir mesaj arardım belli bir süre. sonra ortaya çıkmazsa unuturdum. karşıma çıkarsa en azından kızı red edeceksem ona normalden daha fazla saygı duyarak red ederdim. ve ya normalde etkilenmeyeceksem etkilenebilirim veya karikatüre ihtiyaç duymadan da etkileneceğim bir kız olursa offf harika olur :D zekice olmuş tebrikler. "uff snne be slk" diyen kezbanlardan farklısın :D

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim :) hem komik hemde etkileyi olur diye düşünüyorum ama ortaya çıkmaya niyetim yok, sadece onun hoşuna gitsin yeter :)

bu arada İtü sözlük takılıyosun sanırım :))

• ııı şey neyse boşver, biliyorum kız olduğunu boşver gitsin. sen hediyeni yap, umrım hoşuna gider elemanın kolay gelsin ;)

• Pekiii..teşekkürler o zaman :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Parmak izinden dahi olsa kim olduğunu bulurdum. :D Ve tabi hoşuma giderdi böyle bir şey. Çok özgün bir şey çünkü.

0|0
    0|0
  • karikatürü kendi yaptıysa olur ama yaptırdıysa olmaz :D çantasında üzerinde seni seviyorum yazan ve kalp sekline getirilmiş kırmızı gıda boyasıyla boyanmıs bir kutu aminoasit harika olabilirdi

0|0
    0|0
  • yaa ben bir zamanlar dj lik falan yaptım baya uzun bi süre hergün geliyodu o zamanlar bakmıyordum bile şimdi gelse yaa dedektif bile tutarım valla kimdenmiş diye

0|0
    0|0
    • Dj lige devam etmeye ne dersin ;)

• no problem kendine iyi bak

• Soru işareti olurdu kafamda ama merak ederdim

0|0
    0|0
  • İlluminati derdim :( ibretlik beylerrr..

0|0
    0|0
  • umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Hosuma gider herkesin de gider heralde

0|0
    0|0
  • Etkilenir ve hediyeyi bırakan kişiyi merak ederim onu bulursam evlenirim :P

0|0
    0|0
  • mutlu olurdum sanırım:)