Kapat

Gelmiş geçmiş en iyi yabancı kim?

Türkiye liginde oynamış gelmiş geçmiş en kariyerli (burada yaptıgı kariyer hakkında) futbolcu kim

Güncellemeler:
Bence DE SOUZAAAAAA
ALEX

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Sadece bu ülke ligi olarak bakarsak Alex.

0|1
    0|0
  • Malcolm x

0|1
    0|0
  • Tabikide George Hagi!

1|2
    0|2
    • Tabikide sözünü görmezlikten geliyorum yorumunu ıcın Teşekkürler

• ğer Futbolun F'sinden anlıyorsan, Hagi'nin Alex'ten ne kadar büyük olduğunu da bilirsin peki ala...

Hagi, Romanya milli takımında 125 maç oynadı, 35 gol attı; Alex, Brezilya milli takımında 73 maçta 23 gol... Hagi, Dünya Futbol'unda " Karpatların Maradona'sı " diye anılır; Alex'inse, Dünya Futbolu'unda hangi ünvanla anıldığını, ne türden bir iz bıraktığını, en azından ben bilmiyorum.

Alex'in profesyonel futbol kariyerinin % 60'ından fazlası Fenerbahçe'de geçti. Alex'li Fenerbahçe'nin en büyük uluslararası futbol başarısı, Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynamaktı. Hagi'yse, 4 yıl liderliğini yaptığı Galatasaray'a 2000 yılı UEFA Kupası şampiyonluğunu kazandırdı.

akSi den bol selam hic bir mok dan anlamiyorsun :D engelleye dewam et gercekleri yazanlari ergen :D dewami da var hani :D bye :D

• Nihat Kahvec diyorum :)) +1 veriyorum bide :)

• Hagı :)

2|0
    0|1
  • ALEX tabiki tartışmasız alex hem karakter olarakta önde

0|1
    2|1
  • Alex

0|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Hagi tartışmasız

2|0
    0|2
    • Qardes sen neyin tartısmasızlıgından bahsediyosun 1-tartısılmıyacak olsa ben sormazdım 2-alex istatistik. Olarak hagiden çok önde fakat Hagide çok yetenekli futbolcudur bidaha ole bilmediğin islere burnunu sokma

• hagi 1. alex 2.

2|0
    0|1
  • Kariyerinde Fenerbahçeden yukarıda oynayamamış futbolcuyu Hagi ile kıyaslamak ne büyük saçmalıktır futbol bilgini geliştir öyle gel HAGİ Türk ligine gelen en iyi yabancıdır

0|0
    0|1
  • hagi diyorum.

2|0
    0|1
  • ALEX !

0|1
    0|0
  • nouma :D

0|1
    0|1
  • HAGİ

2|0
    0|1
  • Alex i tüm taraftarlar sevdi ise ve Türk futbolunun rekortmeni ise adamdır

0|1
    1|0
    • Aynen alexi taraflı tarafsız herkes sevdi tabi kıskanan küçük bir kesim hariç o bir rekortmen o bir kaptan adam gibi adamdır Alexdesouza

• Şu beni begenmeyen kız ark anlamadigin konukonuda neden taraflı davranirsın acaba

• Abi bir beşiktaşlı olarak Hagi diyorum, kıyaslayamazsın bile hagiyle alexi.

0|0
    0|1
  • Hadi canım sence alex miş... objektif ol biraz hagi var ya da ben...

2|0
    0|0
  • Sana göre alex ama, bir bjkli olarak Hagi diyorum.

1|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak Alex i severim ama Hagi.

0|0
    0|0
  • maldonado

0|0
    0|0
  • Nihat abi diyoruz :))

0|0
    0|0
  • Quaresma

0|0
    0|1
  • Hagili Galatasaray Avrupada kupalar kazandı Alexli Fener ise türkiye kupasını bile zor aldi.
    Alex Türkiyede iyi işler yaptı ama dünya kariyerine baktığımız zaman Hagi Drogba ve Sneijder değildi Alex onların altinda

2|0
    0|2
    • Seni taraflı görüşünden dolayı tebrik ediyor bir o kadarda kaideye almıyorum saydığın alexin ayakkabısı değerinde ve türkiyede hiç bir halt yapamayan drogba ve sneijder es geçip hagiyle kıyasla diyorum

• Sana koyduklarımı cahil kafanı kaldırıp bakarsan anlarsın sen anca anana anlat beni çok iyi g*t ettiler diye sKİK seni kaideye almadıgım için sen anca kendini skersin sk olmayınca oda olmuyo işte hahahhahaha asdasd puHahahaha a (göt ettiğini sanıyomus) :Dddddf

• Seni gidi embesil seni edildigin gotlerden sonra cahil kafan basmadı ve cevap veremiyon demi hahaha sende kafamı vardı mk senin ufak kardeslerin kesin prezervatiftir veya yoktur çünkü seni gördükten sonra bidaha yapmak istememislerdir :DD neyse unutmadan istesende cevap veremiycen engel koydum zuhahahaaha (gerçi versende bir Bk bilmiyon ) ha unutmadan KRALALEX :) edit:ağır kapak icerir

• alex

0|1
    1|0
Yükleniyor...