Çok seviyorsunuz, çok aşıksınız o da size, ideal bir ilişki, evleneceksiniz. Bir gün gelir ve size der ki...

Çok seviyorsunuz, çok aşıksınız o da size, ideal bir ilişkiniz var, herşey hayal bile edemeyeceğiniz kadar mükemmel. Aileler biliyor, evleneceksiniz yani.

Kızların cevaplayacağı versiyon:

Bir gün en mutlu anınızda size itirafta bulunur ve ben birkaç yıl önce bir kıza tecavüz ettim der. Ne yaparsınız?

Erkeklerin cevaplayacağı versiyon:

Bir gün en mutlu anınızda size itirafta bulunur ve ben birkaç yıl önce tecavüze uğradım der. Ne yaparsınız?

0|0
20|3

En İyi Kız Görüşü

• "Hadımlık adamsın allama kitabıma."

0|1
    0|0
    • Hehe... Dikkat et burada bile bir dakika dinlemek lazim falan filan diyen var, yuzde bese tekabul ediyor iste bu grup yarin obur gun evlendiklerinde cinsel, fiziksel siddete hatta cinayet magduru olmaya namzet grup. Burada akli basinda kizlsrin yazdiklarini okurlar da biseyler ogrenirler diye umuyorum

Kızlar Ne Diyor 19

• soru adil değil, tecavüze uğrayanla tecavüz eden aynı kefede değerlendirilemez.

cevabıma gelince, bir gün evlenirsem anne olmak için evlenirim. tecavüzcü adam benm çocuğuma babalık yapamaz.

1|1
    0|0
    • evet soru adil değil, bunu fark eden de fazla kişi olmadı. Soru ideal bir kadın-erkek eşitliği olan bir dünyada yerine kadının daha çok şiddet gördüğü dünyamız şartlarına uyarlandı

• tecavüz edenle edileni aynı kefeye koyma. kızların cevaplayacagı versiyonla erkegin cevaplayacagı versiyon es degil sorunda. böyle bir durumda kalsam cıkarırım hayatımdan. muhtemelen sogurum zaten. sevgi kalmaz, o yaptıgı gizli de kalmaz ama tecavüze ugrayan icin durum farklıdır. erkek olsam eger dogru söyledigine eminsem sahip cıkarım.

0|1
    0|0
    • aynen.. aynı kefeye koyamazsın.

• Boyle bir cevap bekliyordum tebrikler. Ama es olsun diye yazmadim tecavuze ugrayan erkek sayisi digerinin milyonds biridir sanirim amsc zaten biraz farkindalik yaratmak icimizde cok var bu sekilde insanlar

• bunu farketmeyecek birinin oldugunu sanmıyorum, varsa da görmezden geliyordur.

• kızın suçu yok umalım ki davetkar da değildir.. her neyse ama erkek terkedilmeyi hakediyor.

0|1
    1|0
    • sacmalıyorsun ya bu konunun onnunla ne alakası var? hayvana tecavuz eden birisının akıl saglıgından ben suphe ederm... dediğim sozunde arkassındayım acık gıyınmesınler kardesım ala ala yaaa bızım en kıymetlı hazınemız vucudumuz nden bunu erkeklere sergıleyelım! ayrıca haktır demedm tecavuz etmek konuyu saptırma ltfen bu sadece bı önlemdır! senınle tartısmıcam anlamıyorsun

• kimin saçmaladığı bariz olduğu için fazla yorum yapmayacağım artık. Ördek de davetk�rmış, en kıymetli hazinesini sergiliyormuş zaten, kuyruk sallayan ördekmiş

• Bi kıza tecavüz eden, yarın öbürgün benim kızıma da eder, anneme de eder, herkese eder, kahrolsun erkekler, kahrolsun faş..

Ay tutamadım kendimi bir an..

0|1
    0|0
  • o an her şey biter benim için , bir hayvanla işim olmaz.

0|1
    0|0
  • Böyle bir hayvanı nasıl sevmişim? der, kafamı duvara sürterek kıvılcım çıkartırım.

0|1
    0|0
  • çüşşş hayvan derdim bu zamana kadar itiraf etmediği için, daha sonrada beni aramaması için tehdit eder bir dahada yüzünü görmek istemezdim

0|1
    0|0
  • bu soruları nerden buluyorsunuz yahu .o anda biter benim için tecavüzcülerlle işim olmaz allah korusun

0|1
    0|0
  • Ağzından laf almaya bakarım "olmuş olabilir pişmanmısın" vs adını sorarım kızın iyice araştırırım sonra polise ihbar eder ailesine söyler çeker giderim.

0|1
    0|0
  • insanmısın sen be! der basar giderim..

0|1
    0|0
  • iki cins içinde cevap vereyim:)

yüzüstü bırakan erkek şerefsizdir , kız ayrılsa hakkı var..

0|1
    0|0
  • biraz geri durup düşnmeyi tercih ederim canıım ama senden önce olmuş bir olay kötü düşnme bence

0|1
    0|0
  • böle bırseyın affı olmaz bır kızın ırzına gıren bırıyle basımı aynı yastıgakoymam

0|1
    0|0
  • Ağzımdan çıkan tek bir kelimeyi bile haketmez. Söylediği an basar giderim.

0|1
    0|0
  • Ooha

Kendisinden herşeyin beklendiği insanlardan uzak durursa dediğin gün gelmez

0|1
    0|0
    • Bilemezsin bu ulkede o kadar fazla adli vakaya donusmeyen taciz tecavuz olaylari var ki, bunlari yapanlar uzayli mi hepsi icimizde

• ahlaklı birini bulursa bişicik olmaz hersey ahlakta biter

• bir erkek onu cok sevmisse gözü birseyi görmez evlenir..

0|1
    0|0
  • oturur ağlarım.. kızı bulmasını ve onun hayatını düzeltmesini gerekirse onunla evlenmesini saglarım.. sonrasında belki boşanır ve benimle olma şansı olabılır ama once mahvettiği hayatı temızlemeli..

0|0
    0|0
  • ben kabul edemem heralde çünkü tecavüz etmenin cinayetten bi farkı yok o insanın herşeyini çalıyorsun. 10 kişiyle ilişkiye girdim dese onu kabul ederim ama tevacüz etmek insanlığa sığmaz.

0|1
    0|0
  • bazıların cevaplarına bakıyorum direk terkediyorum diyor iyide evlilik aşamasına gelmişsiniz aile herkes biliyor belki gecmişinde hasta ve tedavi görmüş iyileşmiş olabilir korkak olup kaçmaya ve her şeyi paf etmeye çok meraklısınız

0|1
    0|0
    • sen buyur bi tecavüzcüyle evlen o zaman, alla alla

• dinine döndüğü zaman tövbe edim ve Allahtan korkusu tekrar imama gelirse neden olmasın sonuçta pişman ve islamın şartlarını yerine getirmeye çalışan biri olmuş

• madem korkaklık buyur sapıkla evlen sen o zaman. islamın sartlarını yerine getirip hala tecavüzcü olan adamlar var. Allah korkusu ile ilgili degil bu iş. ailede herkes biliyor diye vazgecilmez diye bir sey yok. bizim ailede böyle oldugunu ögrendikleri an kendileri istemezler zaten. ben de rezil etmekten memnuniyet duyarım. benim acaba el ne der diye tereddüt etmeme bile gerek kalmaz.

Erkekler Ne Diyor 3

• Benden oncesi hiç önemli degil önemli olan benimle iken bana Sadık kalması insanların gecmisi leş olabilir. Lesı ancak leş gargalari karıştırır. Ve fuhuş yapmış biri olsa bile gecmisi yüzünden terk etmem ki tecavüz zoraki bir durum terk etmeyi aklımdan. Bile gecirmem

0|1
    0|0
  • Ne yapayım yani ? Onu sevmekten vazgeçmem. Hatta daha çok bağlanırım. O günleri birlikte unutabiliriz derim. Hep yanındayım derim onu rahatlatırım. Garip gelicek ama ben üzgün, mutsuz, daha önce kötü şeyler yaşamış kızlara daha çabuk bağlanırım. İçimde onun yaralarını iyileştirme hissi uyanır çünkü.

0|1
    0|0
  • Tecavüze uğradıysa ben yine evlenirim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...