Kapat

Ciddi düşündüğünüz birisiyle evlilik öncesi flört, tanıma faslınızı ne kadar uzatırsınız sene olarak?

yani hoşlandığın sevdiğin kişiyi buldun diyelim şartlarınız uygun bir evlilik için. kaç sene beklersiniz? yada uzun ilişki (4 sene +) çıktıktan sonra mı evlenmek istersiniz? yada buldun diyelim öyle kişiyi hadi 1 sene içinde evlenelim mi? ben şahsen kısa olsun, insanları nekadar tanışan bile tanıyamazsın o yüzden uzatmaya gerek yok. sevgili hayatında birçok şeyi yitirmeden evliyken paylaşalım mantığındanım. siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• en mantıklısı 6 ay içinde söz-nişan-düğün yoksa insnlar günden güne birbirlerine dha tahammülsüz ve sıradan bir ilişki içinde olacaklarından hep birbirlerini yıpratmış olacaklar hmde birbirlerini kaybedecekler ..sözün özü 6 ay ı geçmesin ;)

1|0
    0|0
    • benim kuzen 15 yasinda tanisti sevgilisiyle ve 10 sene ciktilar 25 inde evlendi. iki senede evliler al sana 12 sene şu an birbirilerinden nefret ediyorlar tahamulsuz arti bosanma davasi acicaklar :)) dedikleri sey cocukken seni sectim ve evlendim cocukluk aklima tukureyim :)))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• uzatmanın manası yok

zaman uzadıkça armutun sapı üzümün çöpü derken bi bakmışsın ilgin başka yöne kaymış..

0|0
    0|0
  • 4 saat içinde nikahı basarım...

1|0
    0|0
  • Ben uzatırım, ta ki o kişiyle hiç kavga etmeyeceğimi anlayıncaya kadar. Tartışmak ayrı, tartışma yapıcıdır. Ama kavga edebilme potansiyelim olan birisiyle evlenmem, komşularla sıfır sorun politikası şart

0|0
    0|0
  • Sene sürmesin 6 ayi geçmesin

0|0
    0|0
  • arkadaşım 5 yıldır çıkıyor biriyle daha beş yıl daha çıkarlar bu gidişle

0|1
    0|0
  • Bir, bir buçuk yıl yeterli diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • yeterince birbirinizi tanıdıktan sonra evlilik düşünülebilir

0|0
    0|0
  • 1 sene yeterli benim için tanıyacagımı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Nasip kismet insanin her sey planladigi gibi olsa her aksam bes-on hatunu yataga atabilmem gerekirdi, heyhat arada bir le yetiniyoruz onlar da genelde.spontane gelisiyor

0|0
    0|0
  • Sevişene kadar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 3-4 sene sevgili dönemi isterim ben..

0|0
    0|0
  • 1 sene.

0|0
    0|0
  • bunun sene ile alakası yok, ne zaman buna kendinizi hazır hissetmenize bağlı

0|0
    0|0
  • çok uzatılmamalı baskaları gelır uzayan ıpe takılır mazaallah

0|0
    0|0
  • bir sene bilemedin iki okadar

0|0
    0|0
  • +Kaç sene oldu evlenek artık.

-Ha ?

+Evlenek diyom.

-Haaa oluur.