Sevgilinize çok fazla çıkma teklifi geliyorsa ne düşünürsünüz?

Hey erkekler size bu

sevgilinize çok teklif geliyorsa ne düşünürsünüz çıkma teklifi

0|0
414

En İyi Erkek Görüşü

• bir çok şey düşünürdüm, açıkçası hoş karşılamazdım. birinci durum kızın bilinçli/bilinçsiz erkeklere kuyruk salladığı, 2.si sevgilim çok güzel ve güzel kızların taliplisi çok olur, fakat bu 2.ci durum 3.durumla alakalı oluyor. 3.sü sevgilim yeterince çevresinde ilişkimizi saklıyor diye düşünürdüm, yani bir kız ilişkisini olması gerektiği kadar gösterirse, benimle sık sık yakın görünürse, diğer erkeklerin hevesini kıracaktır, ne kadar güzel de olsa.. :D iyice özetledim bir çok olasılığı değerlendirdim, tabi yaşanılan olaylar hangi olasılık olduğunu gösterir ve bunu sevgilimle konuşurdum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• zaten böle birsey ya okulda oluodur ya facede o gidipte bana çok teklif eden var yada birinin ettiğini kendi cevap vermeyip bana soylerse işim olmaz kız dediğin delikanlı olacak kendi verecek cevabını zor durumda bırakmıyacak beni ama ne cok seversınız laf atıolar gel ay gecen su bana teklif etti demeyi sonrada gitsin garibim sallama satır kavga etsin böle kızın mk

0|0
    0|0
  • ne kadar değerli bi varlığa sahip olduğumu düşünürüm ama en fazla 3 -5 kez gelirse sonrasında bi ayarsızlık olduğunu düşünürüm

noluyo leyn! durumları

0|0
    0|0
  • Eğer beni seviyorsa eminsem it ürür kervan yürür der ona güvenirim onlarda kedinin ciğere. Baktığı gibi bakar durur

0|0
    0|0
  • benimle beraber olmasına rağmen hala teklif geliyorsa enteresan diye düşünürüm. pek hayra yormam açıkcası.

0|0
    0|0
  • bu arada biz heyyy erkekler değiliz:)) valla önce bizim kızı sorguya çekerim yolda yürürken çok kıvırıyor mu kaşı gözü çok oynuyor mu diye bunlarda sorun yoksa o kıza bakan gözler bir saat sonra doktora bakar

0|0
    0|0
  • Biriyle birlikte olduğunu belli etmiyordur.Erkekler sevgilisi olan kıza kolay kolay yanaşamaz.Kuyruk sallamasın ki pireler üşüşmesin.

0|0
    0|0
  • Bu işte bir iş var Ya meydana tanıtmak gerekir. Yada meydandan silinmek

0|0
    0|0
  • Bir kere benim sevgilime teklif gibi şeyler gelemez. Hırpalarlar adamı.

0|0
    0|0
  • Demek ki her erkeğe pas veriyo zilli:-)

0|0
    0|0
  • Çıkma teklifi geliyorsa, hala ergen bir çevresi var derim.

0|0
    0|0
  • valla benim kız arkadaşıma teklif edecek adamı ben tanımıyorum...

0|0
    0|0
  • böyle güzel bi kıza sahip olduğum için onur duyarım... ama bi süre sonra yüzük takarım parmağına...

0|0
    0|0
  • Kızı da teklif edenleri de döverim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkek olsam, hani empati yaptım. parçalardım hepsini, ne münasebet. kız arkadaşıma da tavırlarına daha fazla dikkat etmesini söylerdim.

0|1
    0|0
    • Evet sevgilisi olan kız sağda solda her erkekle arkadaşlık kurmaya çalışıp dikkat çekmez.

• Teklıf gelmesı sorun dııl kı orda önemlı olan sey adamın verecegı tepkı :)

0|0
    0|1
  • Teklif gelsin banane, nede olsa bana ait.

0|0
    0|0
  • ergen sevgilimi terkederim gider.

0|0
    0|0
Yükleniyor...