Hayatınızı kurarken ailenizden destek olmalarını ister misiniz?

Bir ev alırken yada büyük miktarda borç altına girerken ailenizin de sizin yanınızda olmasını, Size destek olmalarını mı ister misiniz,

Benim hayatım istediğim şekilde yaşama hakkına sahibim diyerek mi hareket edersiniz ?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Maddi açıdan ellerini zaten çekmezler

manevi anlamda da karışmazlar fikirlerini sorarım ama her nekadar biz karışmayız deselerde..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• destek olurlar her şekilde ailem, onların fikirlerini alırım ama benim düşünceme hep saygı duyarlar nasıl mutluysam o kararı vermemi isterler.

0|1
    0|0
  • destek olmalarından çok fikir vermelerini kendi düşüncelerini söylemelerini isterim.

0|1
    0|0
  • ben kesinlikle yardım almak istemem, ne olursa olsun kendi hayatımı kendi düzenimi kurmak isterim yoksa sonradan çoook şeylere karışma hakları olur

0|2
    0|0
  • Isterim tabiki ne yani bu kadar mal mulk mezarina mi götericekler, benimde hakkim var...

0|1
    0|0
  • Ne borca girerim ne destek beklerim kimseden.Yoksa yoktur, oldugu kadarıyla der devam ederim kendi ayaklarımın ustunde

0|1
    0|0
  • Hayır Hayır Hayır binlerce kez hayır

0|1
    0|0
  • ailemsiz olmaz <3 :D

0|1
    0|0
  • No

0|1
    0|0
  • destek olurlar, ayni zamanda kendi hayatimi da istedigim sekilde yasarım. nema problema

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• rahatsız olurum, hiçbirşeyimde bir başkasının pay sahibi olmasını7hissetmesini7düşünmesini istemem.

0|1
    0|0
  • benim param ailemin parası onların parası benim param...hiç bir şekilde sorun olmuyor beraberce yaşayıp gidiyoruz...:)

0|1
    0|0
  • maddi desteğe kapım açık

0|1
    0|0
  • Tek başıma Dünya ile sevişebilirim

0|1
    0|0
  • hayır istemem istemedim kurdum tekrar kurabilirim

0|1
    0|0
Yükleniyor...