Spordan anlayan bay bayanlar yardım eder mi?

Benim birkaç problemim var. Vücudum orantılı değil. Yaptığım spor da bazı bölgelerde yeterince etki etmiyor gibi. kalça üstü, arka bel yaglanmasını (basen deniyor galiba) gidermek için hangi hareketleri yapmalıyım. Squat diyenler oldu ama o zaman da kalçam küçüldü, erimesini istediğim bölge hala daha yağlı kaldı. Napmalıyım?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• 10 yıl yedin içtin yangeldin yattın iki günde şekillensin yok öylee yardır birazz koş terlee

0|0
    0|0
    • 6 aydır spor yapıyorum

• İlk hareketi yapmiyordum sadece, onu da denerim :)

• dene faydalı bunlar

Erkekler Ne Diyor 8

• Yeterince etki etmiyorsa, hareketi yanlış yapıyorsun demektir. Bu şey gibi Sit Up yapıyorum ama six packlerimi hissedemiyorum çalışırken. Ben salonda çalışırken bayanların bol bol kardiyo yaptığını görüyorum, özellikle bisiklet, sonrasında minderde çalışıyorlar fitness hareketleri ile.

0|0
    0|0
    • Etki etmiyor değil. O bölgeye ne etki ediyor diye sordum. Sorun da etki değil aslında vücut tipi. Elma tipi bir vücudum olduğu için bacak ve kalça bölgede yağlanma yok, üst bölgede. Bu orantısızlığı gidermek için çok zayıf olmaktan başka çare yok mu yani

• Zamanla olur canim. Her bolgeni çalıştır sen

0|0
    0|0
  • squat ta kalça küçülmez. sıkılaşır. daha toplu bir görünüm kazanır. ama bel bölgesi için çok çeşitli antreman programları var

0|0
    0|0
  • Kuzum lokal olarak kilo vermek diye birsey yok

0|0
    0|0
    • Yani diğer yağlar erimeden orasına sıra gelmeyecek mi

• Tamam deneyeyim teşekkürler

• Simdi ben body ilgileniyorum 7 aydir sguat kalca sıkılastirir mekik ve sirt da bel bolgerinde yaglari eritir ama vucudun yanacak hissedeceksin

0|0
    0|0
    • Mekik sabah 50 akşam 50 yapıyorum. Miktarı artirayim mi

• Sağlıklı beslenmeye dikkat ediyorum. Fazla yağlı şekerli yediğim yok zaten. Yanmayı artırarak devam edeyim bakalım ne olur

• Olur olur bende oldu adonis bile

• Mekik barfix şınavv bu hareketleri yapmadan önce 20 dakika kadar koşup vucudu ısıtın sakatlık çıkmasın kolay gelsin

0|0
    0|0
    • Barfix disindakileri yapıyorum zaten

• zamanla olur

0|0
    0|0
  • akışına bırak amannnn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• squat sporunu yap bence kalçalar için iyi

0|0