Bu şekle nasıl gelirim? Bu kişiler ilaçlı mı?

Arkadaşlar acil yardım gerek evleneceğim. Çok zayıfım damatlık olmuyor. 3 ayda böyle olurmuyum ya da ne kadar zaman gerekir. Bunlar ne yiyorlar da böle olmuşlar

http://i.hizliresim.com/oYyv99.jpg

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Biraz et , et türü ye ya da akşam yemek yerken bol ekmek ye yani belki de en iyisi doktora git...

0|1
    0|0
    • et yiyorum da bunlar gibi nasıl olurum? Bu önemli olan

• Yok yağ yesende olmuyor öğrendim 4 yıllık milli sporcuymuş bunlar

• tamam sen sporcu olmadığına göre bence kafana takma ya yeni bir smokin al ya da daralttır kiloyu da dert etteme evlenenlerin çoğuna göre evlenince zaten kilo alıyorsun..

Kızlar Ne Diyor 2

• Onlar ilac kullaniyorlar

0|1
    0|1
    • İlaç değilmiş naturel sporcu bunlar dediler

Dergide rastladım 4 yıllık sporcularmış

Bu arada ben eksilemedim

• doğal yöntemlerle denemelisin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bedenin belirli bir gelişim süreci vardır. Limite geldiğin zaman boşa çalışırsın. Ondan sonra ilaç takviyesi alınır ama o da zararlı. Sürekli enzim yapmaktan karaciğer bitiyor ve karaciğer yetmezliği başlıyor.
    En güzel sağlıklı şişmek. Şişdim diye de boşlamayacaksın kardiyo yapacaksın sürekli.

0|1
    0|0
  • En az 12 ay düzenli uyku beslenme ve sıkı antrenman ile neden olmasın

0|1
    0|0
  • 3 ayda gelişme olur da onlar kadar olmazsın

0|1
    0|0
    • abi detaylı yazın yaw :D kaç ayda olurum yıl mı sürer?

• kardeşim iyi vücut istiyorsan emek vereceksin ha benim için sadece görüntü önemli sağlık felan umrumda değil diyorsan steroid kullanırsın kısa sürede vücudun üst tarafını şişirirsin. Evleneceğim diyorsun steroid kullanırsan da çocuğun olmaz çünkü testislerin küçülür

• 3 ay mı :D :D Bu adamlar ömrünü vermiştir büyük ihtimal. Sanırsam milli sporcu

0|2
    0|0
    • Abi moralimi sıfıra indirdin biraz gazlasaydın iyiydi

• 3 ayda? steroid'siz asla :)

0|1
    0|0
    • Steroid içince olur mu?

• olur ama hayatını riske atmış olursun. steroidle 1-2 ayda yapacağına doğal olarak 12 ayda yap daha iyi ve kalıcı olur

• Büyük bir emek ister ilaçsız gerçi ilaçta kullansan bir anda olmuyo

0|1
    0|0
    • Bazıları diyor 3 ayda olur işi bilmeyenler sanırım abi onlar

• 2-3 Yıl düzenli beslenme arı çalışma öylesin kardeşim

0|1
    0|0
    • yuhhh be abi yok mu kısa yolu o kadar aktim yok ki :D protein içsem olmaz mı böyle

• bende sanıyorumdum ki içerim proteini kısa yoldan şişerim bana hangi salak dedi sınıfta ona sorcam

• senin dediğin streoid kardeşim kullanma benceok zararlı bir ilaç ilerde sorunlara yol açıyor

• 3 ayda olamazsın hazır olmuşunu kullan

0|1
    0|0
Yükleniyor...