Siz de sınava girince bunu düşünüyor musunuz?

mesela herhangi bi sınava girdim ve soruda a şahıs tirenle şukadar yolu şu saate falan gidiyo diye bi soru devamını solemeyim ..işte ben ben sınava girdiğimde aklıma bu kişi neden gidiyo nereye gidiyo neden yalnız falan gibisinden geliyo neden başka yönleri düşünüyorum mesela cevremdede ole bişe olduğunda herkes aynı yone bakıyo yada yakın yerlere ama ben çok farklı bakıyorum olaylara neden?sizde bole oluyomusunuz ..geçenlerde arkadaş soledi bana bunu ve benim ole dikkatimi çekti.. sen olaylara çok farklı bakıyosun farkındamısın deyince oturdum düşündüm harbi ole lan..:

Güncellemeler:
evt odaklanma problemi var biliyorum ne zaman sınava girsem dingil hoca gelip ya masama oturuyo ya başımda dikiliyo ya yardım etmeye çalışıyo ama bilmiyoki rahatsız oluyorum ...üni sınavındada geldi dingilin biri ... başımda bekledi rahatsız oluyorum lan ...bune lannnnnnn...amk

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sinavi ciddiye al bence; her sinav bir yaristir mesela yarista niye one gecmeyesin ayrica dikkat topla her soruyu 1 dk da yapmaliyim mesela arkandan zebani kovaliyor gibi ole dikkatli ve hizli olmalisin ki 15 sn. de o soruu cozup cozemiceni yani bos irakicaini kestirmelisin yoksa siradan bir uninin siradan bir bolumu kacinilamaz

0|0
    1|0
    • sınavlarım iyi geçiyorda allaha şükür ... be neden farklı düşünüyorom ve üni öğrencisiyim hiçte sıradan bi üni ve bolumu değil fark attım dene bili çoğu kişiyee:))) amaa dahada iyi olabilirdi yabancı ülkede olabilirdim şuan gelecğimi sktiler lan:))

• Yabanci ulkenin en kestirme yolu Uni deki adi taninmis Prof. den geciyor seni rahatlikla hicbir sinav istemeden kabul edebilirler tabi basari heryerde sart mesela onurla mezun olmak bir ayricalik ...

• acaba profesörün sitesini hecklesem beni farkedermi?:)

Erkekler Ne Diyor 8

• bakıs acısı. demekkı hayal gucun kuvvetlı. eminim bazı geceler hayal kurmaktan hayalın bıtsın dıye uykundan feragat edıyorsundur.

0|0
    1|0
    • evt heran hayallerdeyim biri gelir bişe anlatır ben ebemin bilmem neyine gitmiş gelmiş oluyorum... çok dalarımm yada bi kitap okuyosam kaldığım yerden gerisini düşünürüm lan orda nolcak falan gibisinden ...22 yaşındayım ve her konuda başarılı olduğumu soleye bilirim birazda asosyalim...

• harıka bahsettın kendınden. bende kıtap okurken kendımı onun yerıne koyar neler neler yaparım. olsun bence mutlu olmalısın bu özellıgınden. iç mimar falan olsan ne eserler cıkartırdın yada ressam falan olsan. asosyallık kısmı bence sadece bıraz fazla evcimensindir gibime geliyor . oda sorun değil mutluluğu ailende bulup dışarıda aramamandır.

• evet olee :) kafa dengi olunca çıkarım aarada :)ayrıca resimde yapıyorum kendimce ressam olsam iyiydi de işte diyumya geleceğimi ...

• Ben bazı zamanlar daha da hayal kurup sorunun içinde kayboluyorum. İlginçtir ki odak kurup da şu havuzdur trendir gibi soruları çözmeyi başaramadım. Olaylardan çok sebepleri düşündüğümden kaynaklanıyor sanırım bu..

0|0
    1|0
    • evt ole bende onu diyorum sebebleri düşünüyorum yaaa

• Bu yüzden hep zayıf geliyor notlarım. Mesela bunları düşünüp başka düşüncelere kayıyor aklım. Acaba annem dışarda napıyor felan gibi.. Durduramıyorum da. Sinir bozucu oluyor bir müddet sonra..

• bakış açısı da olabilir.Eğer öyle ise şimdi olmasa bile eninde sonunda toplumdan farklı bakabildiğin için yararını göreceksin.Tabii dezevantajları da var tabii

0|0
    1|0
  • tiren :D)))

0|0
    1|0
  • snbno bacı: sen bu şekil bakmaya devam et

0|0
    1|0
  • odaklanma problemi var

0|0
    1|0
  • benim tek düşündüğüm küfür içerikli çocukları :D yine aynı format

0|0
    1|0
  • daha çok rehber öğretmenle fantaziler efem.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• yoo , sen de sorulara odaklansan iyi edersin.

0|0
    0|0
  • ben tren kaza yaptigi icin a sahis gidecegi yere varamamistir yazip cikiyorum. kim ugrasir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...