Hayatınızda dost dediğiniz biri var mı?

aşk ve arkadaşlık bir gün yolda karşılaşırlar. aşk kendinden emin bir şekilde sorar: ben senden daha candan ve daha yakınım. sen niye varsın ki bu dünyada? arkadaşlık cevap verir: sen gittikten sonra arkanda bıraktığın gözyaşlarını silmek için...

varmı göz yaşınızı silecek arkadaşınız ?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı kelimeler vardır, sadece söylendiğinde bile iç ısıtır; Dost gibi... Dost yargılamaz seni, sorgulamaz, ne yaparsan yap yanındadır, kendi gibi düşünür seni, mutluluğunda da yanında olur ve sana dair olan her güzel gelişmede o da mutlulukla dolar. Yardıma ihtiyacın olduğunda iki eli kanda olsa koşar gelir ve bu onun için olağan bir şeydir, asla sana verdiği bir ödün değil. Bazen bir bakışınla anlar ne demek istediğini, ya da ses tonundan, nasıl olduğunu. Dost, diğer yarın değil, öteki bütünündür aslında... Ben çok şanslıyım bu konuda çünkü eşsiz bir dosta sahibim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu devirde bu tip bir dostluk bulmak çok zor,bulmuşsan da elmas gibi saklamalısın ve saklanmalısın,2 tane var,

1|0
    0|0
  • Bir kaç tane dostum var ama gerçek dost dicem, her zaman bana omuz olmuş, en kötü günümde davetsiz bir şekilde yanımda biten cem ve melek

0|0
    0|0
  • stp. hawkins..

0|0
    0|0
  • Var. Parktaki köpeklerim. İnsanlardan dost falan olmaz

0|0
    0|0
  • 1998 yılı kasım ayında

Aksaray metrosunda hüngür hüngür ağladım

Kimse neyin var bile demedi

Sevdiğimden ayrılmıştım.

aklıma bu geldi.

;

Aşkı bilmeyen arkadaş

Aşkın göz yaşlarını silemez.

0|0
    0|0
  • bir kız dostum var güzelce fikir mübadelesi oluyor aramızda çok çaba harcıyorum bu dostluk aşk dönmemesi için biliyorum aşk döndüğü zaman sonu ayrılıktıııııı

0|0
    0|0
  • olmaz mi ya. her eve lazim var bitane de bizden. ama en cok ben silmisimdir gozunun yasini daha bana yarari olmadi orda oylecene duruyor iste :(

0|0
    0|0
  • Ne dostum var, ne arkadaşım, ne sevgilim. Hayatı tek kişilik yaşıyorum. Ve inanın böylesi daha iyi.

0|0
    0|0
  • Var :)

0|0
    0|0
  • TABİ VAR BİRİNCİ SINIFTAN BELLİ ARKADAŞIZ ŞUAN 19 YAŞINDAYSAM GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN

0|0
    0|0
  • Olmamı, Allah'a şükür bir derdim olunca elini taşın altına koyacak arkadaş çıkıo arada :)

0|0
    0|0
  • Jiwsaw en kadim dostumdur...

0|0
    0|0
  • olmazmı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bi Filiz ablam var 15 yaş felan büyük benden bi de teyzem var yetiyolar bee Dost kavramına sığdılar taşıyolar bilem

1|0
    0|0
  • :) ben beni seviyorum iyiki varsın sen ,saol ben :D

2|0
    0|0
  • Bir kişi var.

Ne zaman ağlasam yanımda , ne zaman gülsem , ne zaman derdim olsa , ne zaman saçmalasam..

Hiç çekilmeyecek anımda bile vardır kendileri iyiki var.

1|0
    0|0
  • var bir iki arkadaşım...candan dostlarım onlar olmasa hayat dayanılmaz bir hal alırdı sanırım

0|0
    0|0
  • yok kendim siliyorum göz yaşlarımı

0|0
    0|0
  • Var erkek arkadasım o benim hem arkadasım hem sevgilim :)

0|0
    0|0
  • var BİTANE TEK VAR ZATEN..O DA YILLARDIR

0|0
    0|0
  • Var

0|0
    0|0
  • Tabii

0|0
    0|0
Yükleniyor...