Arkadaşlar boy uzamasını nasıl durdurabiliriz?

Arkadaşlar ben 18 yaşıma gireli 1 ay oldu. Benim boyum 1.93. Benim abim ise tam 2 metre babam 1.98 yani büyük ihtimalle bende abim kadar olacağım. Zaten abim benim yaşımdayken 1.90 idi bende 2.03 olurum büyük ihtimalle. Ama ben boyumun daha fazla uzamasını istemiyorum. Zaten erkek çocuklar babalarının boyunu geçiyor ben nereden bakarsanız en az 1.98 olurum. Ama 1.93 te kalmak istiyorum bunun için ne yapmam lazım?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• halter çalış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bizim ailede çok uzun yaslandikca kisaliolar kardeşim body yaparak durdurmaya calisio sanrm pek mümkün değil gibi gözüküyor

0|0
    0|0
  • Doktora git hormonlarının dengesini duzenlettir

0|0
    0|0
    • Hormonlarımda bozukluk yok ki genetik bu genetiği nasıl değiştirecekler bana bir arkadaşım DNA'da ne varsa onu olursun bir parça eksiltemezsin demişti onlarla oynama yapılmaz diye biliyorum ben

• Yani o zaman yapacak bir şey yok durumu kabulleneceksin

• 1.98 olursun yapacak bir sey yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Agırlık çalış. Kilo al bide.

0|0
    0|0
  • Oha l*n ciddi misin sen özel ev falan yaptırın siz kapıdan geçmezsiniz ben 1.90 ım sığamıyorum

0|0
    0|0
    • Abimle babamın ki öyle bende geçerken saçlarım teğet geçiyor hafif ama yakında sığmayacak gibi görünüyor :)

• ama ben 1.95 olmak isterdim bende 18 yaşındayım aynı benimde bir ay oldu gireli :)

• Yok usta 1.90 üstü sıkıntı. :)

• Fitnessta ağır çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...