Yengeç burcu kadınların en sevdiğiniz yönü nedir?

Yengeç burclarının en sevdiğiniz yönü nedir? mesela ben kova burclarının sohbetibi, balık burclarınla hemen hemen aynı düşüncede olmayı, akreplerin sempatikliğini, boğaların acık sözlü olusunu severim.

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• ikizlerin pek bişeyini sevmiyosun herhalde :) yükselenim yengeç olduğu için cevaplayayım en sevdiğim yönü merhamettir acıma duygusu biz de tavan yapmıştır.düşün yani ikizler burcuyum beni ne hale getirdi yengeç.normal bir ikizler pek fazla merhametli değildir acıma duygusu da pek fazla değildir.he birde anneme babama ablama çok bağlıyım bu da yengeç olmamdan kaynaklanıyo.yoksa bir ikizler böyle olamaz.

0|0
    0|0
    • ikizlerle pek anlasamam :) ama yinede onlarında eğlence anlayısı güzeldir.

• hocam çok kötü kombinasyona gelmişsiniz gerçi benim ki de pek iyi sayılmaz ama :) evde bütün gün temizlik yaparsındır sen şimdi ya da yemek ama hakkını yemiyim güzel yemek yaparsındır b. ihtimal :))

• evet ya temizlik hastalığı var yemektede yeni yeni öğreniyorum işte :)

Erkekler Ne Diyor 3

• dürüst

0|0
    0|0
  • kadın olmaları

0|0
    0|0
  • yengeçler duygularını çok yogun yaşarlar sevgiyide nefretide en güzel özelliğide budur

yengecim ordan biliyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• duygusal ve evcimen

0|0
    0|0
  • içtenlik samimiyet güler yüz :))))merhamet ve yengeç burçları genelde donanımlı burçlardır sıkıcı değiller :)ayrıca sevdiğine su sevmediği şeylere ateş dir.

0|0
    0|0
  • dogum gunune cok vardir. keske herkes yengec olsa su an hediyeyle ugrasmasak misal.

0|0
    0|0
  • Tüm zodiac'ta sevdiklerini ozet gecsene? merak ediyorum

0|0
    0|0
    • kendi burcunu söyle onu söyliyim :)

• link

al burdan pohpohlan :D

• Yan çizmeleri

0|0
    0|0
  • Duygusal, samimi :)