Sporla ilgili arkadaslara bir sorum var?

Sevgilim kilomdan dolayi terketti ve bende azmettim 2 ayda 17 kilo verebildim ve hala gunden gune zayifliyorum. Fakat 2 haftadir karin ve gogus kasi calisiyorum bir kac gundur calistiktan sonra karnimda ve gogsumde bir kasinma oluyor. Yaklasik 10 dakika suruyor. Bunun sebebi nedir?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• baklavalar senin olsun da bana kilo vermeyi açıkla :D

0|1
    0|0
    • Sabah ve oglen yemegi ye sadece ama kalorisi az olsun 800 kaloriyi gecmesin. Sabah 8 aksam 6 ev antrenmanlari yap ben sabah 40 aksam 40 dakika yaparim ve genelde hakan eraydini takip ederim ondan feyz alirim. Aksam ustude 3 km yuru gidis donus 1.5 ar km olarak ayarla. Ben kendim gelistirdim herhangi bir saglik sorunu yasamiyorum ama baskasinda durum ne olur bilemem :)

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Aşırı yukleniyomusun kaslara. Veya ciğerlerinde bir problm olablr doktora bir gt derim

0|1
    0|0
    • Ilk bir kac gun yuklendim sonra kademeli olarak devam ettim. Gunde 20 mekik 3 gun sonra 26 mekik falan derken simdi gunde 70 mekik cekebilir hale geldim vucut alisiyor

• kan dolaşımı o sıkıntı yok çalışmaya devam :)

0|0
    0|0
  • doktora git acil burada anlatrsm korkarsn

0|1
    0|0
    • Anlat ya ben olumden korkmam sabirsizlikla olecegim gunu bekliyorum anlar sikinti yok :)

Yükleniyor...