Ona nasıl yardım edebilirim? Siz erkekler daha iyi bilirsiniz...

gerçekten çok kötü durumda bana beni anlamıyorsun diyo yanında olmama bile izin vermiyo uzun bi süre verdim kafasını dinlemesi için sıkılmaya başladım her gece içiyo kimseyi dinlemiyo ben ve ailesinin onu bunalttıgını bize çok kırgın oldugunu söylyo hertürlü sebekliği yaptım bi yalvaradıgım kaldı konuşmuyo arkadas konuşuyo ben pişman olmasını değerimi anlamasını istiyorum nasıl yapabilirim bunu siz erkekler daha iyi bilirsiniz?

Güncellemeler:
yanlız lütfen saçmalamadan cevap verin içinizden bunu yapan biri çıkıyo hep

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi sen beni dinle, fotograf seninse çok güzel bir kızsın seni kaybetmeyi istemeyecektir huyunuda seviyorsa, bir süre ara ver iletişimi kes onunla mesaj atma telefonda konuşma sadece karşılaşırsan konuş, bir süre sonra eksikliğini fark edecektir, o zaman sana dönersede çok yüz verme soğuk ol sadece o yazınca yaz

0|0
    0|0
    • bunların hepsi oldu ki yaptım bunları

• meraktan çatlasamda aramam :D saolll

• :) irademiz herşeyimiz kullanmasını bilirsek çoğu şeye sahip olabiliriz önemli olarakta sabrederek

Erkekler Ne Diyor 10

• eğer kendini içkiye verdiyse pek karakter kalmamıştır onda.huzuru sıvıda arayan birinin mantığından şüphe ediyorum çünkü.sen hiç uğraşma bununla bırak ne hali varsa görsün.bu cevaba saçmalık deme çünkü çok doğru bunlar.bu yaşıma kadar alkolik birinin güzel ve mantıklı bişey yaptığını hiç görmedim.kendine bile hayrı olmayan birinin seni mutlu edeceğini sanıyosan yanılıyosun.hiç bişey hiç kimse senden değerli değil bunu unutma ok?

0|0
    0|0
  • sen bu eemanı salla gitsin.. seni istemiyor ve uzaklaştırmaya çalışıyor.. Emin ol kahkalarla içip sana trip atıyordur.. Erkeğin sorunu varsa en yakınıyla sevgilisiyle paylaşır.. Sorunum var beni rahatbırak sen anlamazsın sadece bahane.. Gençsin daha önündeki maçlara bak ..

0|0
    0|0
  • uğraşma...

0|0
    0|0
    • daha çok yanlız hissetmez mi

• zaten yalnız istemiyor ki hiçbirinizi. sarılmış içkiye... tedavi olsun sonra gelsin sana. kimseyi çekmek zorunda değilsin bu hayat senin hayatın... ne mecburiyetin var?

• başka kımse kalmadımı kızım ya. kendı zamanını bosa gecırıon . basında bekledıkce daha kotu olacak

0|0
    0|0
  • cehennemin dibine kadar yolun var ulan madem beni istemiyon aha ben de seni istemiyom de. o sana yalvarsın. kadım kısmı kendini ağırdan satmalı biraz.

0|0
    0|0
  • isin icinden cikmak icin zaman gerekli ve istemiyorsan herkes kendi yoluna bence

0|0
    0|0
  • yaş lütfen

0|0
    0|0
  • İçiyorsa sal gitsin. İçki kötülüklerin anasıdır. Sen beni dinle.

0|0
    0|0
  • Bişey yapmana gerek var mı? bence yok.

0|0
    0|0
  • sadece süre mi verdiniz efem?

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Valla tanıdığım bu tip erkek arkadasım vardı normal arkadaslarım da ve ne yaparsan yap değişemiyorlar bu tarzdan. Ama biraz üstüne gitme bırak biraz onu kendi halinde.

0|0
    0|0
  • Bence biraz abartıyor ve içinde yalanda var gibi. O öyle yapıyorsa sende umursama o atmadıkca mesaj bile atma ve bu konuları actıgında ben elimden gelen herseyi yaptım felan de sert cık biraz o da seviyorsa biraz daha iyi davranır bundan sonra.

0|0
    0|0
    • o sevdiğini pek belli etmez ki yanı ben naza çeksem peşmden koşack biri değil

• yani zaten braz düzelmeye basladı gibi teneke diye dalga geçerdi benle napyn teneke yazmıs varya o mesjı saklıcm ölene kadar :D

• hiç bir şekilde konuşma senden haber almasın bence bi süre böyle dene

0|0
    0|0
  • deprosyona girmiş sanırım..üzerine gitme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...