İnsanlara (veya karşı cinse) ne kadar güveniyorsunuz?

Yeni tanırsınız ilk tanıdığınız zamanlarda ne kadar güvenirsiniz hemen güvenen insanlardan mısınız?Yoksa ilk başlarda ön yargılı mı davranırsınız?Karşı cinse nasıl yaklaşırsınız içiniz de temkin olur mu?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• hayatımda hiç kimseye ilk bakışta güvenmedim kurallarım vardır güvenim zor kazanılır kolay kaybedilir havaya üflenen baloncuk gibidir insanlara güvenim bazen küçük üflersin baloncuğu bazen büyük çok zorlanırsın daha büyük üfleyeyim diye dener durursun üflersin öyle bişi olur ki hiç değmeyeceğini düşündüğün yere gider ve patlar ve son yeri geldiğinde kendine bile güvenmeyen birisiyim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kimseye güvenmem. yeni tanıştığım birine özellikle temkinliyimdir her zaman.

0|1
    0|0
  • Kımseye asla tam olarak guvenmem

0|1
    0|0
  • İnsanlara güvenmeyi severdim. ama dim. :) Çok güvendiğim insanlardan farklı davranışlar görünce daha bir temkinli olma gereği duyuyorum. Sonrasında acaba, belki gibi kavramlar beynimi kemirip duruyor. Sanırım artık kimseye güvenemiyorum.

0|1
    0|0
  • 1 günlük tanistigim kiz arkadaslarima sirlari söyleerdim ama neoldu ona buna yetistirdiler alay ettiler benimle ama tövbe 3 4 senelik arkadas olacagim ki güveneyim..

0|1
    0|0
  • Öyle hemen güvenmiyceksin güvenir gibi yapıcaksın budala gibi güvenirsen hiç ummadığın bi zaman ondan darbe yiyebilirsin

0|1
    0|0
  • eskiden hemen güvenirdim özellikle hoşlandığım insanlara karşı ama artık daha temkinli ve güvensizim yaşaığım bazı şeylerden dolayı sanırım

0|1
    0|0
  • onu uzun uzun tanidikca birguven gelebilir insanlar konusa konusa hayvanlar koklasa koklasa :):)

0|1
    0|0
    • Çok açıklayıcı oldu :)

• Oldu oldu :)

• ha iyi ozaman :)

Erkekler Ne Diyor 6

• su profıl resmıme baksana kendıme bıle nasıl on yargılı bakmısım!

0|1
    0|0
  • Sanırım en büyük avantajım hislerimde asla yanılmamam.

0|1
    0|0
  • hiç

0|1
    0|0
  • Ben kimseye güvenmem ona göre iş yapacaksın güvenirsen zayıflarsın dostum :D

0|1
    0|0
  • Herkese güvenirmiş gibi görünür biraz da belli ederim ama kimseye güvenmem.

0|1
    0|0
  • İnsanlara asla güvenmem ne demişler bu devirde babana bile güvenmicen.

0|1
    0|0
Yükleniyor...