Aldığın hediyenin paketinde markanın ismi yazarsa süprizi kalır mı?

Neden düz siyah yapmazlar ,neden hala reklam derdi ,eski janjanlı jelatin kağıtlarını özlemem geldi

0|0
85

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Süpriz ne demek ti yaaa ?

0|0
    0|0
  • evet yaa hedıyelık paket yap dedıgınde gözune sokar gıbı markayı uzat hiç ıyı bısı degıl bence.. en ıyısı kırtasıyeden janjanlı hesıye paketı alıp kendın yapmak :)

0|0
    0|0
  • Pahalı hediye olduğu anlasılır.

0|0
    0|0
  • bilmem, benim için fark etmez. zaten sürprizleri sevmem pek.

0|0
    0|0
  • supriz ?

0|0
    0|0
  • Yazmasa iyi ama yazıyor maalesef :)

0|0
    0|0
  • evet buna kesinlikle katılıyorum sevgiimin doğum günüydü geçende marka bir gömlek almıştım çocuk saten çantasından ne aldığımı açmadanda tahmin etmiştir yani.

0|0
    0|0
    • iki üç tahminde bulunuyor aldığın şey

• büyük bir çanta takım elbise cüzdan ve kemer olamayacağına göre gömlek tshirt

Erkekler Ne Diyor 5

• marka yazması önemli değil, kullanabileceğim bişey olması önemli, haaa gidipte biblo falan alan çıkıyor, işte o zaman sürpriz, napacam ben bunu, bi tarafıma mı sokucam, dantelini de örseydin bari... (herkes aaa hediye beğenmemek olmaz falan der karakter atar, arkadaşlar çöp kutuları BİBLOLARLA dolu)

0|0
    0|0
  • marka yazması yerine göre avantaj yerine göre dezavantaj olabilir. swatch yazarsa cansın... lc waikiki yazarsa yüz ifadesi değişebilir. sen yine janjanlı paket yap dostum engelleyen kimdir?

0|0
    0|0
  • kimden aldığıma bağlı.. ama yınede bi görgüsüz derim kendımce.

0|0
    0|0
  • ben eskiden bir sevgilime iç çamaşırı almıştım..süpriz hediye ..torbada kocaman don atlet vardı ya..

hay bin kunduz.

0|0
    0|0
  • Bi kırtasiyeye götür yeniden paketlet?

0|0
    0|0
Yükleniyor...