Vücut için salona yazıldım bir haftam doldu hiç agır kaldıramıyorum niye 😢?

Ne zaman artırabilirim hep böylemi olacak kolum bacagım agryr hep ne yersem kuvvetim artar en etkili beslenme nedir?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• bir haftada ne bekliyorsun hamlık yapmışsın kas ağrısı bir haftaya geçer 2 3 haftaya kendine gelirsin stres yapma. hayatında hiç spor yapmadınmı bu kadar pert oldun:) birde ceviz kuru meyve falan ye protein ağırlıklı beslen et tavuk süt yoğurt c vitaminli meyveler beslenme için:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bol su yeşillik ve balık et tarzı yararlı şeyler ye. Bu arada vücudun agrimazsa ise yaramaz ham olduğu için zamanla alisacaksin ise yaşadığı için ağrıyor çok iyi devam et alisacaksin başarılar. 💪

0|0
    0|0
  • 1 hafta sonra ağrın geçer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sporun başındasın ve vucudunun hamlıgı var ilk zaman yüklemeleri bünyede ağrımalar yapar zaman icinde rayına oturur

0|1
    0|0
  • kardeşim o kadar kolay olsaydı etrafta herkes manken gibi vücutlarla dolaşıyor olurdu. ilk 6 ay gıda takviyesi almanı önermem. bol bol hayvansal gıdalarla beslen. patates, kepekli pirinç ve meyve de ye. beslenme de en az çalışmak kadar önemli. ama mucizevi bir etki bekleme. 6 ay sonunda vücudundaki değişimi çevrendekiler fark etmeye başlarlar.

0|0
    0|0
  • Beslenmenle alakalı kaldı ki yenisin daha. Çalışıp güzel beslendikçe artar o ağırlıklar aceleye gerek yok. Zorluycaksın bir de ufak ufak.

Mesela bench press te 40 kilo ile çalışıyorsan son seti 45 kilodan çalış.

0|0
    0|0
    • İsimlerini bilmiyorum ama bazıları canımı yakıyor baya mesela omuz 15kgla calsyrm utanyrm omzm kolum yanıyor 😳

• Kaldıramayacağın ağırlıkta zorlama kendini hareketleri düzgün yapamazsın

• çok normal bişey hatta bir hafta daha devam eder bu durum. acele etme zaten ilk ay vücudunu alıştırmakla geçer ağırlıklara

0|0
    0|0
    • Boyum 185 kilom 60 😔benim korkum kilo alamayıp hep yerinde saymak. S

• Günde 100gr kaju 300 gr biftek 5 yumurta beyazı bir iki elma iki kasık pekmez bir kutu meyve suyu tüketiyorum sabit başladığımdan beri onun dısında kahvaltı yapyrm pek iştahım yok ama zorlyrm işte ek yemek olursa yyrm zorla. S nasıl bu liste devam edeyim mi eklyck bsey var mı abi?

• hergün aynı program olmaz ama. mesela haftada iki gün ızgara balık ekle. tavuk yiyebilirsin arada. haftada 3 günde karbonhidrat için pilav yiyebililrsin.

• Zamanla kaldırırsın !
    hemen olucak bişi değil :)

0|0
    0|0
  • çünkü çok ağır q

0|0
    0|0
  • Hep hamallik bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...