Spora başlayacağım öneri Lütfen?

Merhaba arkadaşlar spora başlayacağım da pilates mi fitness mi kararsizim. Tecrübeli arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Bir de ne giymeliyim.

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Pilates iyi

0|0
    0|0
  • Koşu ilk 1 ay koş ondan sonra fitness. Daha sağlıklı olur. Vücudun ham birden fitnessta yüklenirsen kasların ağrı yapar.

0|0
    0|0
  • ufff ben yazildim. ilk başta çok fena hamliyorsun haberin olsun :D

0|0
    0|0
    • Olsun orası önemli değil :)

• günde 1 saat gitti. bazen öğle arasında gitti hatta. baya sıkılastı kas gibi değil. normal gergin vücut. kiloda baya verdi. yediği besinlere önem verdi. vs vs. bence kayıt sadece 1 ay yap ve gör. :)

• Tamam ya teşekkür ederim bunu duymak çok iyi oldu

• yapış pilatese

0|0
    0|0
  • fitness

0|0
    0|0
  • amacına göre seçmen lazım. spor yapmaktaki amacın ne?

0|0
    0|0
  • İkisi birlikte yapabilirsin

0|0
    0|0
  • fitness tabiki plates belli bir aşamadan sonra hobi olarak yap bence

0|0
    0|0
  • Pilates

0|0
    0|0
  • Fitniss yaparsan vicudun son derece seksi olum himmm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben fitnessa gidiyorum fakat kardio agırlıklı çalışıyorum canım. Şöyle diyim 40 dk yürüyüş 20 dk bisiklet 10 dk uzay yürüyüşü sonra üst kata cıkıp kol ve göğüs çalışıyorum agırlıkla. Ben hocalarıma sordum önce mutlaka fitness. Tüm yağını kaybedip istediğin kiloya ulaşınca platese baslayabilirsin. Fitnessla toparlanıp platesle estetik bir görünüme sahip olcaksın :) ben günlük 500 600 kalori yakabileceğim kadar kalıyorum salonda sende zorla biraz :) kaç kilosun bu arada şuan?

0|0
    0|0
    • Su an 50 kiloyum ama basen problemim var

• Ne demek cok güzel olman dileğiyle.. 🙏

• Teşekkür ederim hep beraber :)

• Zumba yı öneriyorum ben ☺️☺️

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
  • Fitness.. Vucüt bütünlüğü için kesinlikle gerekli

0|0
    0|0
  • Fitness yapmadım ama yapan teyzeleri gördüm kick boks yapıyorum ben en iyisi sen bize gel :)

0|0
    0|0
  • Ben fitness'a gidiyorum memnunum.

0|0
    0|0
    • Antrenman programi nasıl

• İlk bir hafta çok yormadı hoca. Sonra çok çok çok kötü :( 3 saatten aşağı çıkmıyorum. Vücudumun heryeri çalışıyor. Bir gün bacak bir gün kol ağırlıklı çalışıyorum. Haftada 2 günde boks var.

Yükleniyor...