Ben ne zaman mutlu olacağım?

Dün bi soru sormuştum kamera kayıtlarını nasıl bulabilirim diye

link

.bakkala söyledik yarn akşam geln kayıtlara bakalm dediler ama annemin ağlamasını durduramıyorum.kadın dün geceden beri ağlyo hıçkıra hıçkıra :(

oku kızım oku bari sen hayatni kurtr dyo.snra ağlıyo ne oldu dyorum paramı var okıçaksn diyo.ben annemin böle olmasna dayanamyorum.dua edin kamera kayıtlarnı bulalım ne olursnz :(

Güncellemeler:
Yardım edebılırım sana dıyıpte msnısteyıp kamera açtırmaya çalışanlara yazıklar olsun.bırıne yardım etceksenız ınsan gbı edın.yok oranı aç buranı aç dıyerek yardım edıyosunuz ınsan deglsınz yazık gerckten yazık.hıc mı Allah korkunuz yok.hıc mı korkmuyosunuz ya sınırım bozuldu.valla pısman oldm bole sorunumu yazdıgma

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• kamera kayıtları normalde kimseye öyle kolay kolay verilmez anca bir avukat polis vs. olacak ama bir dene bakkalın sizinle bir muhabbeti falan varsa verebilir anladığım kadarıyla baban anneni dövmüş eğer bu kamera kayıtlarında varsa annen baba hakkında darp davası açsın o zaman avukat aracılığı ile bakkal mutlaka vermek zorunda eğer vermezse adaleti yanıltmaktan falan işte orasını avukat daha iyi bilir bakkal hakkında da dava açabilirsiniz

para meselesine gelince eğer sen babanın öz evladıysan baban sana yasal olarak bakmak zorunda. herhangi bir eğitim kurumuna lise ilk okuldan yüksek öğretim hatta doktoraya kadar bir okula gidiyorsan ve ailenizde çalışıp para kazanan birileri yoksa veya para yeterli değilse baban hakkında dava açabilirsin dediğim gibi baban sana bakmak zorunda eğer baban araba alabiliyorsa senin üvey annene bir şeyler alabiliyorsa bu babanın parası olduğu anlamına gelir ve bu durumda baban hakkında dava açabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Annedir yaa kendi her ne kadar Zor da olsa da yine evlatlarini dusunur. Baban eninde sonunda pisman olacak ve size muhtac hale gelecek. Sen yine de eskiyi hatirlamayip babana kol kanat gereceksin. Sen gonlunu ferah tut kardesim. Hersey guzel olacak buna inan. Annenle guzel guzel konus rahatlat. Kotu gunler geride kaldiginda buyuk bir hayat tecrubesi kazanmis olacaksin.

Maalesef bizim insanimizda cakallik var, sirtlanlik var. Yarali ceylan gibi gordukleri insandan yararlanmaya calisirlar. Sanalda Boyle gercek hayatta nasil olur sen tahmin et. Basini her zaman dik tut ki insanlar firsatcilik yapmaya calismasinlar.

0|0
    0|0
  • Para bir yana okumak tahsil yapmak başlı başına harika birşeydir.İzniniz olursa size yardımcı olmak isterim.

1|0
    0|0
  • ne zaman mutlu olacagini bilmiyorum ama

iyi bir es iyi bir anne olacagindan süphe etmiyorum

en iyisi kayitlar silinmeden bir an önce gidin bakin

0|0
    0|0
  • Benimle tanıştığın zaman..kih..kih..kih...

0|0
    1|0
  • Ne zaman dediğini bıraktığın zaman.

0|0
    0|0
  • Diyebilecek birşey bulamıyorum.Ancak daha çoook başınız ağrıyacak gibi sizin.

0|0
    0|0
  • bence de oku hayatını kurtar ne işin var burda

0|0
    0|0
    • Okuyorum zaten ama egıtım ıcın kıtap parası sorunu oluyo. ben o yuzden 1 sene kaldm sınıfta.

• kim kamera açtırmak istiyo deşifre et ver kellesini bize

• Bırak ya Allahından bulsun.1 2 kurus egıtım parası vercek dıye sanaldan saçma sapan seyler ıstyo allahndan bulsun.

• Evet okumuştum onu. İnşaAllah düzelir herşey. Hele ki senin gibi dirayetli bir kız varken.

0|0
    0|0
    • Herseye dayanırım ama annemın gozumun onunde aglamasına dayanamıyorum :(

• Yardım kuruluşlarından burs almanın yollarını araştırın. Elbet birine denk gelirsiniz.

Kızlar Ne Diyor 1

• guncellemene katılıyorummm arkadasımmm bu sıtede yardım ayaklarıyla sanal seks yapmak ısteyen cok abazaa varrr ... adı ustunde gır gır sıtesı sorun paylasamaayacaksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...