Bütün kızlar böyle mi?

kız arkdaşım tv de bi kız hakkında yorum yapınca niye yüzünü değiştiriyo normal yorum yapıyorum ama hep o kızgın bakışlar bütün kızlar böylemii?

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Yok siz yaştakiler böyle surat asıp küserler kıskanırlar , ben direkt beynini deliyorum :))

0|0
    0|0
  • Bayag saçmalamıs yaa

0|0
    0|0
  • kızlar genelde yaparlar böyle bir şey yaşadığımda hiç taviz vermeden ertesi gün başka birini beğendiğimi belli etmiştim onun surat ifadesi paha biçilemezdi o günden sonra bana hiç bahsetmedi,böyle şeylerden :D

0|0
    0|0
  • -muazzez de güzel kız ha

desen alabileceğin en iyi tepki

- hmmmm

olur .

0|0
    0|0
  • bende kızarım bir keresine böle birşey oldu kızdım .ben kıbanç tatlıtuğ için çocuğa bak taş gibi ayy diyormuyum yani

0|0
    0|0
    • diyen kızlar var şahit oldum:))

• tamam ben demiyorum oda dememesi gerek ben dersem meye hakkı var ama demiyorsam saygı duyuyorsam oda bana saygı duyması gerek kız arkaaşlarınızı böle saçma sapan nedenlerden dolayı kırmayın bak bunlar ilerde büyüyyor ve patlıyor birden

• Herkes öyle değil. Şahsen sevdiğimi kıskanırım ama asla kızmam yorum yaptığı için :)

0|0
    0|0
  • sende yorum yapma, ölür müsün ? :)))

0|0
    0|0
  • ben de kiziyorum. Adriana Lima duymaktan biktim artik :(

0|0
    0|0
  • kıskançlığından olabilir normaldir takma:)

0|0
    0|0
  • O erkekler hakkında yorum yapsa sen kıskanmaz mısın?

0|0
    0|0
    • kızmam yemin ediyorum bana çok gereksiz geliyo kendide biliyo çünkü tv deki adam olamıcam hiçbir zaman :)))

• bu yanlış ne kadar sevdiğimi buraya bile yazamam görmeyin diye.. kıskanıyorum ama bu tv de olmaz

• Evet biraz abartmış.

• Normal..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hepsi böyle...

0|0
    0|0
  • Kızlar alınıyo hacı. Bi daha yapma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...