Neden hep böyle Oluyor?

Merhaba efem;

Bu gün şansın artık bana olmayan Gotu ile gülmediği bir gün olduğunu düşünmek üzere iken efem..

komşum yazlığa giderken kızını bana bırakmak istediğini söyledi e tabi (uu beybi bi hareketlenme oldu bende)

sabah bakkala gidip ekmek vazelin ve gazete kağıdına sarılı ped aldığım sıradan bir gün idi.. dönerken bu komşuya rastladım. komşu der ki : "komşucum yarın biz yazlığa gidiyoruz bir haftalığına, bizim kızı götüremeyeceğiz de siz de kalabilir mi". o an zihninizde kız belirdi tabi efem. 18 yaşından yeni gün almış reşit bir kız. üstüne üstlük adriana lima selana karışımı bir kız olması muhtemeldir. 1 hafta boyunca neler yapacağınızı ayaküstü hayal ettim efem. hemen "tabii, komşuluk bu günler içindir" deyip kabul ettim. akşam kapı çalınıp da komşu elinde leydi isimli fino köpeğini getirip "kızımızı getirdik, iyi bakın ona" deyince damdam düşmüş karpuz gibi hissettim kendimi efem.

Neden hep böyle Oluyor?

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Köpeğin de rızasını alarak düşlediklerinizi gerçekleştirebilirsiniz efem.

2|0
    1|1
  • Efem mort olmanın güzel bir örneği. umarım hayattan bu kadar çok beklentiye girmessiniz bir daha efem. ters köşe yapar sizi efem.

1|0
    0|0
  • efem grip diyo ped alıyo dedem geldi aklıma adamcagıza peçete al demişler oda gidip ped almış :D

0|0
    0|0
  • hahahah bende ne çıkacak diye bekliyordum :))

0|0
    0|0
  • allahııımm :( burda gercekten hayatı öğrenıyoruz .

0|0
    0|0
  • köpek maması almaya gidersin artık efemmm:p

1|0
    1|0
  • niye hep böyle oluyor ki efem :(

0|0
    1|0
  • zoofili oluver sende. o tipi gördüm.

0|0
    0|0
  • hahahah ne güldüm ya :D bi kurşun döktür :D

0|0
    1|1
  • ben olsam böle bir zihniyete kapımın önündeki ayakkabılığı emanet etmem helal sizin komşu oldukça cesurmuş

0|0
    0|0
  • biri şunu sustursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yazlığa giderken kızını bırakmak istemiş...Burda şu soru aklıma geldi, denizi, güneşlenmeyi ve yazlığı sevmeyen kız var mıdır? ki kızı sende kalmak istesin...olsa olsa köpek çıkardı...yani...

1|1
    0|0
  • ooooooof ne kadar kötü bi duygu biz erkeklerde şans yokki 18 lik çıtır kızı evde kalması için bi aile size emanet edcek haaa? öyle aile nerdeki kardeş bu devirde kim kime komşu kızını bir komsuya verecek helede o komsuda bi erkek varsa neden hep böyle olmasıda abazalık arttı devir kötüleşti kimse kimseye güvenmiyor . . .

1|0
    0|0
  • Senin gibi adama zaten kızını teslim eden komşunun aklına acırdım efem .

2|1
    0|0
  • Ya bu şey değil mi? O banyo da götüne oklava yiyip plajda ingiliz kıza krem süren müthiş senarist ve oyuncu bilimum sapık değil mi?

1|1
    0|0
  • Boşver de götsüz, komşunun yeni reşit olmuş 18 lik kızına bakıyosan, istiyosan arzuluyosan ( Bu makarada olsa) Sende karaktersizlik, sapkınlık gibi bastırmaadın şeyler var demektir. Ayıp etmişsin hoş olmamış.

0|1
    0|0
  • Hak etmişsiniz efem.

0|0
    0|0
  • Yazık sana efem

0|0
    0|0
  • kme niye kime kısmet efem

0|0
    0|0
  • Ya bu adamın bu sitede bu şekilde bi profil ve adla milleti tiksindirmesine nasıl izin veriliyor. Hani

2|2
    0|0
  • Efem kaçıncı hesap bu? ,esen kalın efem...

0|1
    0|0
Yükleniyor...