Kapat

Definasyon dönemi yaklaşıyor kimler pass geçecek bu dönemi :) ?

Evet 4-5 aylık bulk dönemi malum Mart Nisan aylarının yaklaşmasıyla bitmek üzere kimler bu döneme girecek kimler kıvama geldi veya kimler girmeyecek yazında katlanması ölüm olan bulk a devam edecek :)

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bişey anlamadım bildiğim bir bulk var kilo aldırıcı toz içecek 😂

0|0
    0|0
    • Bulk dönemi genelde kış aylarında olur metabolizmanın yavaş çalışmasından dolayı çok az yağ olarak kaliteli karbonhidratlar ile agırlık antrenmanlarında power full yapılmasıyla kas kütlesi kazanılması yani büyüme dönemi olarakta geçiyor definasyon ise kendini uygun duruma geldigini düşündükten sonra bazı takviyeler ile kardiyo agırlıklı kasları parçalama dönemi

• @xBerke
      Saçma olan birşey varsa oda sensin bulk döneminde kış aylarında metabolizma yeterli teri atamadıgı için agırlık antrenmanı yapıldığı için yavaşlar bilgin yoksa fikrinde olmasın

• @xBerke
      Beyin yoksunu insan boş laf yapma araştırıp etmeden saçma yorum demeyeceksin o zaman kafasız

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben pas geçcem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Büyük bir ihtimal ben, daha yeni yeni oturtuyorum vücudu, bilmyorum bir etkisi olur mu bulk'un şu an, bakıcaz artık olmadı seneye :D

0|0
    0|0
  • Ben definasyonu bu ay bitirdim şimdi yine bulk dönemindeyim mayıs gibi definasyona tekrar başlıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...