Galatasaray'daki çilek muhabbeti nedir?

bi çilek geldi bi çilek gitti gs çileğini buldu kaka falan çilek ne alak ayni...

Galatasaray'daki çilek muhabbeti nedir?

Güncellemeler:
keşke hala bilmiyor olsaydım ne boş bir muhabbetmiş...

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• futboldan anlamayan bir başkan. 3 büyükler tarihinde futbolun f sinden anlamayan başkan olarak tarihe geçti. adam pastaneci gibi pastamız tamam sıra çileğe geldi muhabbete bak yaa:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sizin Aysel şöyle dedi sanırım onunla alakalı: ''Biz çikolatalı bir pastayız çileğimiz eksik.'' Çilekte Chris oluyor sanırım :))

0|0
    0|0
  • Aysal'a sormak lazım o hangi kafayı yasıyorsa :D Bir cilek bir seksi kulüp :D

0|0
    0|0
  • çilek dediniz ama gele gele ayva geldi cris yani artık ayvayı yersiniz ha ha

0|4
    1|1
    • bu ne dio ya?

• ayva ayva ha ha :D

• :) Ayvada lezzetli bir meyvedir yemesini bilirsen tadın yenmez...

• o değilde fotodaki görüş açısı komik olmuş:)

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum valla :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Çilek heralde cris oldu.Transfer bitti çünkü.

0|0
    0|0
  • kaka çilek

0|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • Aman be kardeş sıktı bu muhabbet ben çileği çok seveirm çilekten soğuttunuz beni bu kadar çilek yeye şişmaliycak GS

0|0
    0|0
  • Herkes makara yapar gibi cevap vermiş. Ben size çilek muhabbetini anlatayım. Başkanımız Ünal Aysal transfer sezonunda transferleri yaparken pastayı hazırladık şimdi üzerine çilek konmaya geldi gibi bir cümle kullanmıştı. Çilek muhabbeti oradan geliyor yani. Ama Cris'in transfer edilmesi rakip takım taraftarları açısından kabak, kelek, ayva, muz vs gibi tabir edilebilir. Gerçi çileğin bunun olmadığını yöneticilerimiz kaç defa söylerse söylesin millet makara yapmaya devam edecektir. Cris zorunlu olarak yapılmış bir transferdir ve anı kurtarmaya yöneliktir. Kısacası çilek muhabbeti bu yani.

0|0
    0|0
  • başkan reklamı seviyor . ama şunu unutmamalı ki 70 yaşında en fazla 2 sene daha devam eder sonra işler güçler bırakmak zorunda kalır. bundan ibaret.

0|0
    0|0
  • Ünal Aysalın saçmalıkları :D Fatih Terim bile kızıyor artık..

0|0
    0|0
  • Dünya çapında yıldız oyuncu

0|0
    0|0
  • link

Cris kimmiş bakın :)

0|0
    0|0
  • pastanın üzerine çilek koyacaktık armut koyduk hikaye bu.

0|0
    0|0
  • pastanın çileği demek yani bomba transfer

0|0
    0|0
  • çilek muhabbeti kabak tadı vermeye başladı hacı:D

0|0
    0|0
  • cris işte ya :D

0|0
    0|0
  • seksi takım daha da seksi olacakmış..:)

0|0
    0|0
  • çilek değilde ananas geldi :D oda cris ne alakaysa amk

0|0
    0|0
  • yalan oldu. Bidaki bahara.

0|0
    0|0
  • Çarşıya gittim kaka eve geldim dede cris...

0|0
    0|1
Yükleniyor...