Spor yapmanın kolay ve eğlenceli yolları varmı?

Spor yaptığım zamanlarda Çok güçsüz ve halsiz oluyorum.:(
Sabah aksam yurumeden de formda nasıl kalabilirz?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Merhabalar... Spor yaptığın zamanlarda halsiz ve güçsüz olduğunu düşünmenin nedeni vücudundaki demir eksiliğinden kaynaklıdır... O nedenle spora başlamadan evvel bir avuç kuruyemiş ve bir fincan Türk kahvesi içerek bu yorgunluğunu asgari seviyeye indirgeyebilirsin... Ayrıca yürüyüş yerine evde 20-25 dakika ısınma egzersizlerinin ardından dans ederek daha fazla kalori yakmana sebebiyet verebilirsin... Haftada 2-3 gün yürüyüş yaptıktan sonra eve gelip 20 dakika dans ettiğinde enerjini ritmik hareketler sayesinde yeniden elde edebilirsin... Sadece tek bir sporu yaşantımıza kazandırmak belli bir süreden sonra sıkılmamıza ve yeterince kalori yakmamamızın sebebi olabilir... Kendini daha fazla zinde hissetmen için İngiliz kahvaltısını sana öneririm yani kahvaltıda herhangi bir bakliyat yemeğini 3 kaşık tüketebilirsin... Aynı zamanda bol su takviyesi vücudun adına çok önemlidir... Yeterli uyku, doğru beslenme spordan sonra 1 saatlik uyku bedeninin daha hızlı sıkılaşmasını sağlar...
    Her şey gönlünce olsun...
    Sevgilerimle...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• var ama soylemem

0|0
    0|0
  • Keşke hayat, sürekli çikolata yeyip hiç kilo almamak gibi güzel bir imkan sunsa bize.. Spor yapmadan da fit kalsak.

0|0
    0|0
  • yok öyle bir dünya malesef :)

0|0
    0|0
  • Kendini 90 kiloda yüzün gözün yağ içinde hayal et o gaz 1 ay daha yeter sana

0|0
    0|0
  • Bisiklet sürün hem faydalı bir spor aynı zamanda çok eğlenceli.

0|0
    0|0
  • O keşke benim koşma olsa :( bence şikayet etme sükret agirlik kaldırsaydın görürdüm seni :)

0|0
    0|0
  • Melo nun sevgilisi ile yaptığı fitness. Googleden bak.

0|0
    0|0
  • Sekis

0|0
    0|0
  • Namaz kılarak günde yarım saat tempolu yürüş al sana spor un kıralı

0|0
    0|0
  • kaldır götünü öyle spor mu olur.

0|0
    0|0
  • var işin sırrı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hayatına kat. dişini ficalarken spor yap. dans etmeyi seviyorsan dans et. dizi ve film izlerken ya da

0|0
    0|0
Yükleniyor...