Spor salonu sorunsalı, ne yapsam bilemedim?

merhabalar. ben yaklaşık 2 Yıldır spor yapıyorum ve bunun 1 yılı kilo vermekle geçti. şimdi kas için uğraşıyorum özellikle karın kası baya istiyorum. evde 1 gün salonda 3 gün olmak üzere haftada 4 gün çalışıyorum. gittiğim spor salonu sırf Kadınlara özel ve daha çok kilo vermeye odaklı Ancak benim kilo sorunum yok, boyumla kilom Arasında sekiz kilo fark var. ve spor salonunda aerobik ve pilates yaptırıyorlar sürekli, ağırlık çalışmıyoruz. ben kas istiyorum dediğim halde hoca bana da aerobik Yaptırıyor, bazen pilates yapıyoruz. sorum böyle bir çalışmadan kas açısından verim alır miyim? yoksa fitness salonuna yazılsam daha mi iyi olur? bizim eve yakın bir spor salonu var ancak o da daha çok boxa ve erkekler için kas yapmaya odaklı üstelik kadın erkek Karışık yapıyor ne yapsam karar veremedim?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• alırsın ağırlık yüklenme sana lazım olan onlar

0|0
    0|0
    • bunlarla kas olur mu ya çelişkideyim de biraz :/ habire hoplayıp Zıplıyoru trambolinde falan

• pilatese bir çok karın hareketi yaptırılıyor zaten sanırım onlar yeterli olur.. bir de kollarım çok Güçsüz olduğundan dolayı hiç sınav çekemiyoruz ben :/

• bak şınav çekmeye çalış çekemesende zamanla çekeceksin zaten başta herkes bir hareketi tam yapamaz

Erkekler Ne Diyor 5

• kas için fitness salonuna gitmelisin. kas istiyorum deyip aerobik yaptıran hocanada selam olsun burdan :)

0|0
    0|0
  • salona dumbel aldırıp serbest agırlık calısabilirsin daha saglıklıdır... duzeni bozupta soguma spordan.

0|0
    0|0
    • benim dumbellarım var evde ama salona al desem almazlar ki yani :D

• Ağırlığı evde çalışıyorum ya ayrıca gittiğim salonda ağırlık sehpası yok.. hani ben bir hayvanlık olacağından değilde squat falan yaparken biraz çekiniyorum, havluyu belime sarmak zorunda kalıyorum vs.. teşekkür ederim.

• bol esofman giy ne olacak hem daha rahat olur

• Baska salona gec artik agirlik calisabilecegin

0|0
    0|0
  • fitness salonuna yazıl aerobik yaparak kas hacmi kazanamazsın

0|0
    0|0
  • şimdi gelir personel tranir lar vücut geliştirme hocaları :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kadın erkek karışık yapamayacak mı sporu? namaz kılar gibi bunu da ayırın bari.

0|0
    0|0
    • ya squat falan yaparken oramı buramı çekiştirmekten sıkılıyorum ayrıca asil sorum bu değildi neyse teşekkürler, iyi geceler.

Yükleniyor...