Çekim yasasını uyguladınız mı?

arkadaşlar, çekim yasası hakkında bir dizi kitap okudum. ve minik şeyler gerçekten oldu hayatımda. kimi zaman çok kolay olduğunu, örneğin: bir şeyi bir hafta boyunca isteyerk dile getirirsek bu bilinçaltına daha kolayışlıyor ve mucizeler yaşanıyr gibi iddalar var. diğer taraftan bilinçaltını temizlemek gerekildiği ve en ufak hatada büyük hayal kırıklıklarına uğrayabilme tehlikesinden söz ediliyor. size sorum: bunu uygulayan ve inanamadığınız; ulaşması imkansız olay yada anılarınız varmı?

Güncellemeler:
ben olumsuz seyleri cok defa kendime cektigime inaniyorum. bazen olmasi güc olan seyleri yani endiselerimi öyle ince ayrintilarina kadar hayal kurdumki, korkunc derecede gercekten harfiyyen oldu. artik fark ettigimde kendimi frenliyorum. birde pozitif düsünceyi yapabilmeiy basarsam...

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Çekim yasası diyebirşey var ama senin anlattığın kadar da basit değil. (ama bunu eski insanlar da bilirdi. Yeni bir şey değil. Hani bir laf vardır 40 kere söylersen olur diye.)

Bir şeyi gerçekten çok ister ve isteğine ulaşacağına olan inancını kaybetmeden sürekli aklında tutarsan, o isteğine ulaşmana vesile olacak fırsatları farketmeye ve bu fırstları kullanmaya başlarsın. Belki ilkinde olmaz, ikincisinde olmaz ama vazgeçmez, inancını kaybetmezsen mutlaka bir gün olur.

0|0
    0|0
    • ben bunun gercekci olup olmadigini sorgulamiyorum. o konuyu kendim arastirdim ve devam ediyorum. benim sorum uygulayan ve basarili olan varmi...

Erkekler Ne Diyor 12

• istiyorum şu anda

esmer 1.80 üstü

dar kalçalı

75-d göğüslü

çıtır bişeyler

hadi bakalım:DDDdd

0|0
    0|0
  • her şeyin bir zamanı olduğu gibi onunda bir zamanı var

kendinle ilgili düşünce ve fikirlerini en çok hoşuna gidecek olana adapte et seni dinlendirecek mutlu edecek pozitif şarkılar dinle bakış acını değiştir şükret komedi filmleri izle hayalinde sevimli mutlu bir çoçuk düşün

bunların positif düşünmende yararı olur

0|0
    0|0
    • benim cekim yasasindan anladigim en önemli iki sey: elimde olana sükr etmek ve dileklerime sabretmek. o dediklerinde gercek payi var. bu okudugum kitaplardada yaziyor. yanliz orada ince bir nokta var buda, bizi dünyanin gerceklerinden kopartip aptallasitirmamasina dikkat etmek.

• dünya üzerinde bir çok seçenek var sen seçimlerini yap yalnız şunu unutmaki

sadece bu dünya yok iki düny aiçinde seçim yapmak zorundasın

• çekim yasası doğrudur ve çekim sayası isteğinin büyüklüğüne küçüklüğüne bakmaz

her dileğin anında gerçekleşmez anında ğercekleşmesi için biz daha hazır değiliz

aslında bu dünyada öğrenmemiz gereken doğru düşünmek

düşünsene cennette her an her isteğin olacak o yüzden bu dünyada provasını yaptığımız şey bu

yani sınavımız bu

0|0
    0|0
  • ya ben tam böyle değil ama telekineziyle uğraştım cisimleri beyin gücüyle harekete geçirme

denedim 2 gün falan oldu sonunda öğrendim bi kaç şey ama kendime inanıyorum diyene kadar

yapamamıştım yani her şey özgüven ve beyin benim burdan çıkarttığım şey bak bu önemli

sen bilinçaltına bi şeyi olanaklı olarak kodladıysan olmaması imkansız oluyor

0|0
    0|0
    • zaten sorunda bilincaltina inmemiz. nasil yapicaz bunu? nasil temizlicez bilincaltini..özel ve is hayatimizda endiseleri nasil kökten yok edicez? bence bunlar uygulandigi zaman zaten yolun en zor kismi gitmis insan zaten büyük bir huzura kavusmus oluyor.

• bak bu konuda bi fikrim yok ama benim taktiğim kendine gaz ver bu hayatın gerçek olmadığı fikrini unutma gerçek değilse her şeyin imkanı vardır

• Buna metafizik.olarak degil de bazi bilimadamlarinin da ileri surdugu ve arastirms yaptigi sekliyle inaniyorum, enerjiler, ortak bilinc vb ilginc konular bunlar

0|0
    0|0
  • ilginçmiş.. araştırmak lazım..

0|0
    0|0
  • ulaşılması imkansız bir kız vardı.arabayı değiştirdim güzel bir araba aldım onun çekim yasasına uydu ve mucizee :D

0|0
    0|0
  • Zikrin ne olursa amel o olur. Cennabı hakkın taktiri ilahisi gerisi boş

0|0
    0|0
    • o süphesiz fakat cenabi hak bize ayni zamanda akil fikir vermis. bize kendimizi bilinclendirmemiz icin vazife vermis.

• ayrintilari düsünmedim. canimin istedigi hersey.

• Kişisel bir yanıt daha evrensel bir yanıt olmasını beklerdim."canımın istediği herşey"kimin kurallarına göre?

• valla benim yok :)

0|0
    0|0
  • hayal...

0|0
    0|0
  • olabilir insan oğlu zaten başlı başına bir mucize

0|0
    0|0
  • hayatın büyüsüne hoş geldin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benim konularım bunlar:) kuantum olumlama, çekim yasası hep ilgilendiğim şeyler olmuştur inanırım. bişeyi iste ve unut.. ardından bi şekilde gerçekleşiyor :)

0|0
    0|0
  • secret olayı geldi aklıma.evrene pozitif enerji salarsan evren de sana pozitif yaklaşırmış falan..

0|0
    0|0
  • o ne be...ilk kez duydum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...