En anlamlı, seni· sevi·yorum açılımı i·çin doğru zaman hangisi?

Arkadaşlar flört yapılmaya başlandı birçok kez dışarıda buluşuldu seni seviyorum açılımı yapmak için en doğru zaman ne zaman?

ne zaman açılım yapsak reddedilmeyiz.Ön belirtiler nelerdir?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• içindeki sesi dinle, burada ne yazılırsa yazılsın boş. sonuçta o kişiyle arandaki bağı, yakınlığı kimse bilemez. o yüzden '' işte şimdi'' dediğin an doğru zaman demektir.

0|0
    0|0
    • mantıklı söylüyorsun yaşına göre de gayet olgunca bir davranış ama ne biz sizin zevkinize göre düşünebiliyoruz ne siz bizim. link

yani kadın gibi düşünebilmek gibi.benim için uygun en optimum zaman bir hatuna göre çok saçma olabilir :)

o yüzden örnek babında tecrübelerinizi sordum.

• teşekkür ederim. o zaman şöyle diyeyim.. ''seni seviyorum'' diyebilmek için belirli şeylerin oturmuş olması gerekir. yani pat diye söylenirse kız inanmaz.. damdan düşer gibi olur. ama belli bir zemin varsa öncesinde kız zaten söylenmesini bekliyordur:) birazda karşındaki insana göre değişir bu bazısı ağırdan alır çok, bazısı sabırsız olur:)

• yaşım gereği birçok çeşidini yaşadım üniversitede de .benm en çok hoşlandığım türğü burcuma(YAY) çok özgü olan hiç söylememek ve kızı neden söylemiyon sinir oluyorum dedirtmek ama bu kezde ilerleyen zamanlarda regl döneminde vs ağlayacak koz ve sebep vermiş oluyorum eline :)

Kızlar Ne Diyor 3

• link

hic beklemedigi anda

0|0
    0|0
  • Kim tarafından söylenmesi önemli değil ama yeri ve zamanı da önemli. Birincisi ya ummadığı anda söylüceksin yada ikincisi cok romantik bir anınızda.

0|0
    0|0
  • Bu çok önemli aniden olunca olmuyor biraz daha buluşun devam edin sonra buluştugunuz zaman onu güzel bi yere götür orada söyle seni seviyorum diye telde nette falan deme.

0|0
    0|0
    • hmmm evet kızlar cesareti sever değilmi .o da çok zor ama karşına alıp seni seviyorum demek gözlerinin içine bakarak.40 yıllık evli erkekler bile eşine söyleyemiyor bunu zar zor söylüyor :)

• aslında bir ara gittigidiyordan satış yaparken izmirde mersinli bir öğretmen müşterim vardı.sonra izmirdeki şantiyede AVM yaparken görüştük bluetooth kulaklık satmıştım kulaklığı denerken kulağına takınca ses kısıkmış meğer çok güzelsin bukadar güzel olacağını düşünmemiştim dedim.birkaç dakika sonra kukalığı çıkardı birlikte birkaç gün geçirdik haftalar sonra itiraf etti orada söylediğin herşeyi duydum diye :D çok tuhafıma gitmişti sonra bir ara muhabbet gez dolaş iyi arkadaş olmuştuk...

• hehehehe ilginçç :) yani kadının kalbine dokunmasını bil.

Erkekler Ne Diyor 1

• önce ortam çok öenmli ondan ve espiri de yapman lazım ve bu sözü kızın beklemediği bir anda söylersen daha ii olur yani ona biraz iltifat et sonra espiri falan yaparsın birden seni seviyorum dersen etkileyici olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...