Omuz genişletilebilir mi?

Nasıl genişletirilir? hangi spor? sizce geniş omuzlu kızlar çekicimidir?(fazla geniş değil tabii)

0|0
20|67

En İyi Erkek Görüşü

• alçakgönüllü genişomuzlu olmak en iysidir:)

link

özellikle linkteki birinci hareket omuz geliştirme de çok etkilidir...3 kez 12 li setler halinde yap her set arası 60 sn mola ver..kışı disiplinli bir çalışmayla geçirirsen yaz başı farkı gözünle görürsün.

kolay gelsin.

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 66

• omuz kaslarını geliştirmen için sana 3-4 hareket gösterebilirim özel bir dambıl almana bile gerek yok yarım lt lik su şişeleri ile sabah kahvaltında önce bu hareketleri yaparsan çok faydası olur

1Dumbbell Shoulder Press

2Side Lateral Raise

3Front Two-Dumbbell Raise

bu üç hareketi günde 10-15 tekrardan 2-3 set arası yani her 3 hareketi de 2-3 set yaparsan

ve düzenli yaparsan ilerleme kaydedersin . Bu egzersiz hafif geldiyse set sayılarını arttırırsın

bu hareketleri nette aratabilirsin link paylaşma hakkım yokmuş malesef :(

0|0
    0|0
  • Yüzme çok faydalı olur.Bol bol yüz:)

1|0
    0|0
  • hayır geniş omuzlu kızlar çekici değildir... fakat bi bayan yani bir dişi her yönüyle çekicidir ne yaparsa yapsın çekicidir bunu unutma.. bunu illada yapıcam diyosan vücut tipin buna müsait olmalı vede daha sı olmaz bunun için hormon takviyesi lazım büyüme hormonu takviyesi...

0|0
    0|0
  • Omuz, omuz kaslarını güçlendirmeye yönelik hareketler yapılarak genişletilir ama o hareketleri evde değilde bir eğitmenin gözetimin de yapmalısın

Omuz genişletici spor benim bildiğim kadarıyla üç tane birincisi kürek: ki çok hızlı bir şekilde gelişme kat edebilirsin, ikincisi okçuluk: illa omuz geliştirmek istiyorsan bir kız olduğun için okçuluğa git derim çünkü hem seni daha az zorlar hemde daha ölçülü yani bir kızda hoş durabilecek kadar omzunu genişletir sonuncusu da fitneshızlı gelişim kat edersin ama sadece omuz çalışırsan pek sağlıklı olmaz gibime geliyor

Son soruna gelirsek eğer omuzların dikkat çekecek kadar darsa normal bir ölçüye gelene kadar genişlet kötü durmaz ama omuz ölçülerin normalse hiç tavsiye etmem çünkü erkeklerin %99 u geniş omuzlu kızları sevmez... tabi benim düşüncemi sorarsan; ben sporcuyum bi hayli derecede omuzlarım geniş, fitim vs. çevremde de sporcu kızlar var onlarında omuzları geniş ama sporcu bedenine sahipler bir kısmında da gayet hoş duruyor yani demek istediğim eğer omuzunu genişletmek istiyorsan ki bunu kas yaparak genişletebilirsin, vücudunun kalanını da geliştir öbürtürlü sadece geniş omuz pek hoş durmaz...

0|0
    0|0
  • spor salonlarında hocaların verdigi program ile genişletebilirsin

0|0
    0|0
  • kesinlike yüzmelisin

0|0
    0|0
  • hey allahım evet omuzu geniş kızlar çekici, hatta tesbih kullanan fantastik, omuza ceket atıp bıyık bırakan sexy

1|1
    2|0
  • geniş omuz ince bel kıvamında kalça :)

dar omuzlu kızlar iticidir genelde

3|0
    0|0
    • Aynen iticiler. Benim omuzlarım normal ama daha geniş olmasını isterdim hep cunki birgün kalçalarım büyür omuz genişliğini geçerse korkusu var. Penguen gibi :S

• hahaha :)

penguen benzetmene çok güldüm :)

• Eğer omuzlarını genişletmek istiyorsan, kadın fiziğini bozmadan geliştirilebilecek tek kas grubu ''deltoids'' tir...

linkteki hareketi yaparsan çok işine yarar... eline iki tane küçük pet şişe alarak başla... artık sana hafif gelmeye başlayınca 1 litrelik fanta şişeleri ile devam edersin... ama bu hareketleri yaparken mümkün oldukça pazu ve diğer kaslarını kullanmayacak şekilde, yapan arkadaşın gösterdiğinin aynısını yapmaya çalış... sonra kollarında gereksiz kaslı bir görüntü oluşabilir...

link

0|0
    0|0
  • Benim kız arkadaşım yüzücüydü.Çokta güzel omuzları vardı,genişliği felan iyiydi gayette çekiciydi.Oda yakışıyorsa güzel :D

1|0
    0|0
  • genişletilir geniş omuz kadında değil erkekte çekici olur erkeklerde size güzel gelen herşeyi kendinizde de yapmak istiyorsunuz hiç önermem ama biraz daha dikleştirmek için şu hareketleri 2kg 2 dumbell yardımıyla yapabilirsin

link

bu biraz daha erkekler için bunu da yapabilrsin sana daha uygun daha güzel bir hale getirebilrsin bu hareketlerle omuzlarını yalnız fazla abartmadan yap.

link

0|0
    1|0
    • Geniş omuz kadında güzel olmaz mi :D türkiye güzellerine dikkat et ya da dünya güzellerine geniş omuzlu kadınlar ya da rus kızlar neden beğeniliyor sanıyorsun omuzları kalçalarına göre geniş diye. Omuzları dar biri asla manken olamaz.

• bahsettiğin mankenler erkeklerin beğenisine göre değil kadınların beğenisine göre seçilir sonuçta o mankenin üzerindeki elbiseyi görüp beğenip alacak olanlar kadınlar. ben erkek gözüyle yorumladım aşağıdaki diğer yorumları okuyarakda erkeklerin beğnip beğenmediği konusunda bir fikir edinebilirsin dediğim gibi kızlar erkeklerde güzel gelen şeyleri severler mesela kızların tamamı erkek parfümlerinin daha güzel olduğunu söyler erkeklerse kadın parfümleri daha iyi der bir tezat sanırım.

• Ne yani adriana limayı rus manke irina shaykı beğenmiyor musun? Biz kadınlar kalça meme de mi beğeniyoruz da mankenlerde onlar da var . Ayrıca düzgün yuvarlak hatlı büyük gözlü dudaklı kızları manken yapıyorlar genelde, erkeklerin beğenisi onlar kadınların değil. Dar omuz ve kısa bacaklar her iki cinstede kötüdür.

• hiç çekici değil..başka bir yer var orası geniş olunca güzel oluyor umarım anlamışsınızdır...

0|0
    2|0
    • Adresini ver gelip öldüresiye dövmek istiyorum..pis sapık gerizekalı

• Beni yanlış anladınız..Ben sadece fikrimi söyledim..

• 1 kiloluk dumbell ile kısa sürede yapabilirsin. link link

0|0
    0|0
  • evet biraz geniş omuz çekici

1|0
    0|0
  • Geniş omuz iyi olmaz omuzlarını kötü hissediyorsan düzgün durma konusunda aynanın karşısında kendini geliştirmeye çalış.

0|0
    0|0
  • yay çekmelisin. 2 3 ayda görülebilir gelişme olur.

0|0
    0|0
  • yüzme

0|0
    0|0
  • Spor yapan, kol, biraz da karın vb. çalışan kızlar bence çekici ama omuz geniş olunca çekici olmuyor.

0|0
    0|0
  • Omuz genişletmenin en güzel 2 yolu vardır gerisi biraz zor.Biri yüzme biri kürek çekmedir. Boyun, göğüs ve yüz orantısını tutturmak koşuluyla geniş omuzlu kızlar da çekici olabilir.

0|0
    0|0
  • geniş omuzlu kızları her zaman itici bulmuşumdur kız dediğin çıtı pıtı olmalı

0|0
    2|0
  • omuzu genısletemeyız.herkesın omuz olcusu bellıdır.ama omuzu guclendırıcı hareketlerle dıklestırıp daha da genıs bır goruntuye sahıp olmasını saglayabılırız.bunun ıcın vucut gelıstırme sporunda kullanılan pekcok hareket mevcutdur.genıs omuz her ıkı cınsede yakısır.ama sadece omuzu gelıstıtı kolları calısmazsanız bu seferde kotu bır goruntu olur benden soylemesı

0|0
    0|0
  • Hatun kisilere yakisan yuzme ile genisleyeni

1|0
    0|0
  • yüzme

1|0
    0|0
  • geniş omuzlu kızlar(abartı olmadığı sürede)çekicidir. omuz genişletmek için hareketler var

sırt üstü yüzme en iyi omuz geliştiricidir .

0|0
    0|0
  • en hızlı vuct çalışmak için lastıkler oluuyor onlarla çalış 1 haftada sonuçları gorursun tabi

kolalı gömleğin attıgı lınktekı hareketlerle

0|0
    0|0
  • Vücut ağırlığınla geliştirmek istiyorsan iyi bir yüzme programın olmalı yok ben spor aletleriyle geliştirim diyorsan spor salonuna git bir program yaparlar.

0|0
    0|0
  • Yüzmek iyi olur ama normal kal bence
    Hala burada mısın, ne yaptın?

0|0
    0|0
  • ben geniş omuzlu kadınlardan maalesef hoşlanmıyorum..

güreşçi veya halterci gibi kadınlar hiç çekici gelmiyor..

bence omuz dar ve göğüs kafesi kısmı küçük olmalı kadının...

0|0
    0|0
  • Hatun dediğin narin, ince olur. Erkek gibi omuzların olursa, çekicilik yerine iticilik kazanırsın. :)

0|0
    0|0
    • omuzları düşüktür kızın.hiç bir kız zaten erkek gibi geniş omuz istemez ama çok dar omuzlar kötü duruyor gerçekten kızlarda.

• fulden uras ile aynı masada bulunduk bir gün. benim omuzlarımdan daha genişti. sonra yüme sporu ile ilgilendiğini söyledi. ama kadında çok da güzel durmuyor geniş omuz. shemale gibi oluyor :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    36

Kızlar Ne Diyor 20

• yuzme

1|0
    0|0
  • Benim omuzlarım geniş yani çok değil ama genede geniş denilebilr ,ne öyle kukla gibi kızmı olur küçük omuzlu , askılı giyince çok hoş gözüküyor geniş omuzlularda :))

1|0
    0|0
  • yüzme voleybol basketbol

1|0
    0|0
  • Bence yüzmenin çok etkisi var tecrübeyle sabit. Ayrıca itici filan değil fazla olmamak şartıyla geniş omuz iydir yoksa dar omuzlu koca kafalı gibi durursun.

0|1
    0|0
  • yüzme ama kızlarda iğrenç druo

0|0
    0|0
  • benimde tam tersi, umuzlarim biraz genis bunuda hoslanmiyorum:( vucut seklim X oldu icin genis oliyor iste altan usten:D

0|1
    0|0
    • Umuz değil, "omuz". Bunuda değil, "bundan da". Diğer yandan bence omuz ve kalça aynı oranda geniş olursa bel daha ince duruyor. Resimdeki sen misin bilmiyorum ama omuzların hiç de abartılı bir biçimde geniş durmuyor ki :)

• %90 iranlı veya arap diyor ama daha çok iranlı gibi...

• güzellllllll

• iki tane dambıl ( nasıl azıldığını bilmiyorum ) al eline kollarını yana doğru her gün 15 15 15 üç set yap . geniş omuz iyidir hele ki kalçan genişse omuzlarının geniş olması kalçanı daha küüçük gösterir

0|1
    0|0
  • Klişe olacak ama en iyisi yüzmek tabi bunda yaşında önemli bir etken ve kısa sürede olsun diyorsan pek mümkünatı yok zaman alabilir haliyle ki hepsi içinde geçerli bu durum :) onun dışında burada da söylenmiş belli başlı bazı hareketler var ama benim tavsiyem durumun varsa eğer bir spor salonuna yazılman orada hocanın vereceği bir programla başlaman en iyisi olacaktır o.

0|0
    0|0
  • Bol bol yüz

0|0
    0|0
  • Genişletilebilir elbette. Yüzme ile mümkündür.

Bayanlarda geniş omuz bence güzel duruyor ama elbetteki halterci derecesinde kaslı olmadığı ve fazla geniş olmadığı sürece.

0|0
    0|0
  • Genislet ama fazlada abartma. Yani aynaya baktiğinda bir gariplik var gibi gelmesin :)

0|0
    0|0
  • Yüzersen genisler. Genis omuzlu tabi abartılmadan erkekde de kızda da cekici bence.

0|0
    0|0
  • yuzme. baska spor dali tanimam omuzlari genisletmek icin

0|0
    0|0
  • En iyi yüzerek genişletirsin canım ben yıllardır yüzüyorum su an omuzlarım geniş ama tabiiki sumocu gibi görünmüyorum geniş omuz her kıyafeti taşıyor bence :)

0|0
    0|0
  • çekici değildir . yüzersen olur

0|0
    0|0
  • yüzmek omuz genişletiyor ama kaç yasında olduğunda önemli tabi

0|0
    0|0
  • Yüzmeyle geliştirilebilir sanırım.

0|0
    0|0
  • Irenc

0|0
    0|0
  • gelişim çağında, örneğin yüzme, voleybol genişletir.

0|0
    0|0
  • Sabahları aç karnına bacak omza çalış heryerini genişletir :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...