Kapat

Başkalarının söylediklerini çok önemsiyorum lütfen bakın...

biri sevgilim hakkında kötü bi'şey söylese diyelim saçları çok çirkin dese takıyorum ne yapmalıym? artık sıkıldım . başkalarının sevgilim hakkında söyledikleri canımı sıkar.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• belkide seni kıskanıyorlar onu söyleyenler.hem sen ayrılınca kimse etrafında olmaz ahh canım ilişkin bizim yüzümüzden bitti diye.kendileri bir sevgili bulsun çirkinmi çirkin olsun bu seferde sen olumsuz bir yorum yap sanane der işin içinden çıkarlar o yüzden takmaaa...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• onu anlayabilmek için ben olman gerek de, senin kalbinde ona karşı sevgi olmadığı için böyle şeylerde takılı kalıyorsun oysa ben çok derin hissediyorum bunu anlayamazsın boşver gitsin de, bi kaç defa böyle konuşursan çevrendeki insanlar bir bakmışsın susmuş :D

0|0
    0|0
  • sen seviyosan beğeniyosan kimsenin ne dediğinin hiç bir önemi yoktur kim ne derse desin ben öyle olmasını istedim de geçiştir hayat bu yaşamana bak başkan

0|0
    0|0
  • aldırış etmemelisin sen sevgilini olduğu gibi kendi haliyle seviyorsan sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • dön ve deki sen benm onu gördüğüm gbi görüomusunda konusuosun..d

0|0
    0|0
  • Ben de senin tam tarsinim. Kim ne derse takmıyorum.

0|0
    0|0
  • takıntılı biri o problemli yapısından çok zor kurtulur tavsiyeler pek işine yaramayacaktır..

0|0
    0|0
  • onu sevdiğin içindir..kimse mükemmel değil,olumsuz konuşanları kafana takma..boşver..

0|0
    0|0
  • sen beğeniyorsan başkasının düşüncelerinden sana ne ?

kimi elma sever kimi armut.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• mutlu olamazsın hiç bi zaman eğer takarsan başkalarını. ağzı olan konuşuyor, önemli olan senin ne düşündüğün. sen sevgilinin saçını beğeniyorsan sana ne başkasının ne dediğinden? etki altında kalma sakın, hayatını olumsuz etkiler çok

0|0
    0|0
  • Canını sıkar tabi ama aldırış etmemen gerek sonuçta sen onu öyle sevmişsin başkaları iyi bişey dese ne oluur kötü bişey dese ne olur yani ayrıca sizi kıskandıkları için de bunu yapıyo olabilirler

0|0
    0|0
  • Ne derlerse desinler yaa takma sanki sevgiline laf edenler çok ..kuma benziyoo sen sevmişsin ya

0|0
    0|0
  • niye takıyosunki boşver gitsin.

0|0
    0|0
  • bence hiç takma diğer insanlar sen onları önemsediğin sürece bir anlam kazanırlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...