Yeni bir okula gitmekten bıktım ne yapacağım?

Ya arkadaşlar yeni okula gitmekten bıktım sürekli değiştir okul değiştir.Hem alışamıyorum da.Ya sorun şu aslında okulun ilk günü sınıfınız açıklandı sonra hiç bir insanı tanımıyorsunuz ne yapcaksınız bir yere oturup öğretmeni beklemeniz gerekecek ne diyeceksiniz?Ya ben böyle durumlarda çok utangacım ya bana çok tuhaf geliyor böyle patavatsız bir şekilde sınıfa dalmak sınıfa giriyorsunuz ben yeni geldim diyorsunuz.Pffff.Lütfen yardım edin!

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayatta sürekli yeni insanlarla tanışacaksın,yani bunu normal bir durum olarak gör ve derslerini etkilemesine izin verme.

0|0
    0|0
    • En iyi cevap seçtiğin için teşekkürler,umarım faydasını görürsün.

Kızlar Ne Diyor 6

• okula gitme o zaman akıllım .P şaka şaka sana utanma falan dicem de ne faydası var yine kabak gibi kalcan ortada yazıık .D

0|1
    0|0
    • Yazık dimi çok yazık :D ahahaha.Güldürme beni.Böyle yorum yapacağına bari faydalı bir yorum yapsaydın en azından işe yarardı.

• şaka yapıyoruz kelin ilacı olsa başına sürer ben de utangacın tekiyim ne yapak ama yaa öyleyiz girdiğimiz yeni ortamlarda domates gibi kızarmaya mahkumuzz söyle yazık değil mi bizee .D

• :)

• Utanma sınıfa kac yeni öğrenci geliyor ilk değilsin ki sen hem birsey yapıcak değiller sadece adını soyadını söylücek oturucaksın 1 dk bile sürmez :)

0|0
    0|0
  • yeni arkadaslar edin iste kimse senden ustun degil ki

0|0
    0|0
  • ondan kolay ne var ya. moon walk yaparak sınıfa dalacaksın.

0|0
    0|0
    • Nasıl yani?

• Michael jackson gibi dans ederek sınıfa gireceksin diyor hatun arkadaş

• Orasını anladım da sanki o da çok böyle havalı gibi millet derki kim bu şımarık çocuk?

• İnsan afallıyor vallahi :D

0|0
    0|0
  • Zor durum. gerçekten alışmak çok zor oluyor yaa anlıyorum :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...