İş yerinde cinnet geçirip mesasi arkadaşlarınızı gırtlaklamak istediniz mi hiç?

Hiç iş yerinde cinnet geçirip mesai arkadaşlarınızın gırtlağını sıkma isteğiniz oldu mu? Hani olur ya ispiyoncu ve yalancı olanlarının...

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• bazen elime baltayı alıp korku kapanı filminde ki gibi beni sinir edenlerin kafasına indiresim geliyor :) ama sadece düşünce .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hem de nasıl..

Yapılan haksızlıklara asla boyun eğmem.. Hele kikurumsal şirketteyseniz ve ekip lideeriniz, ispiyoncu olarak bi yerlere gelme çabası içinde olan bi kız arkdaşınızı ispiyoncu olarak seçtiyse inanın çekilmez oluyor..

Fortis Emeklililk Genel Müdürlük (Bnp almadan önce) satış sonrası hizmetler departmanındaydım.. Sürekli evrak işleriyle uğraşıp müşteriyle telden iletişem geçiyodum... ama benim yaptığım işi kız kendi yapmış gibi üzerimden prim yaptığı yetmiyomuş gibi herşeyimi de gidp anlatıyomuş.. kimin hakkında ne düşünüyomuşum, iş arıyomuşum, daha bilmediğim neler neler..

Bi gün denedim, bir olayı ona anlattım sadece.. Gitmiş anlatmış tabi.. Ekip liderim arada ağzından kaçırdı ya bu olay ne oldu selin.. Dedim ben o olayı sadece ebruya anlatmıştım ama demek ki siz de biliyosunuz artık dedim herkesin içinde.. Zaten istifamı da 2 gün sonra yaptım...

Allah belanızı versin dedim hepinizin..

Benden sonra 8 arkdaşım da istifa etti dayanamayarak..

Sonuç;

Ekip liderim, yönetici ve çağrı merkezi ekip lideri ve diğer departman yöneticileri de olmak üzere 7 yönetici işten atıldı..

0|0
    0|0
    • Her şirkette ispiyoncular oluyor yönetimce belirlenen; Ltd,Aş, kurumsal,aile şirketi vs.

• bensiz yürütemediler değil, herkes bi anda isyan bayrağını çekti benden cesaret alıp. .)

• hak yerini bulmuş alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste...

• çok oldu. hep sakince ulu-orta cevaplarını verir bozarım. ama son yaşadığım olayda yöneticimi toplantı odasında çok sinirli bir şekilde bağıra çağıra benzettim. en sonunda özür dilemişti. zaten damdan düşme torpille gelmişti. bizim müdürle de anlaşamayınca torpili onu başka bölüme uçurdu :))) şimdi orda mutludur. bütün gün o toplantı senin bu toplantı benim geziyor :)))

beni haksız yere suçladı ve işimi iyi yapmamakla bu yüzden de ne kadar güvenilir olabileceğimi soran bir mail attı. resmen ağzına ettim çünkü benim raporlarımı araştırmadan, ekipteki bir yazılımcının hatalarının fişini bana kesmeye kalktı. önüne raporları sununca hatasını kabul etti. sonrasında da bana böyle bir mail atmaya hakkının olmadığını ve tekrarlanırsa bunu gerekli yerlere bildireceğimi söyledim. onun için de "çok sinirliydim. napabilirdim" deyince yol yordam gösterince de özür diledi. en çok onu bozguna uğrattığım replik şöyleydi:

ben: senin önceliğin nedir?

o: tabi ki önce işim gelir.

ben: ama benim önceliğim iş değil gururumdur. gururuma dokunacak hiç birşeyi sineye çekmem. gerekiyorsa da hiçbir şey düşünmeden çeker giderim.

dedim ya orda çok bozulmuştu :))) yüzünün ifadesi görülmeye bedeldi...

0|0
    0|0
  • hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • aşırı derecede oldu hemde devlet daıresınde calısıpta oyle bısey yasamayan yoktur sanırım. Çünkü çoğu insan sahte herkes birbirinin dedikosunu yapmakla meşgul Nefret ediyorum burdaki herkesten :)

0|0
    0|0
    • bende devlet dairesinde çalışan memurarın %70 inden nefret ediyorum ne buya bir kibir bir ahanda şu küççükk tepeleri ben yarattım havası alacan götürecen o tepenin dibinde yatıracan bayıra karşı tırmalıyacan baştan aşağı ...

• evet oldu ve bonus kafasını tutmustum sonrada pardon ya kagıda uzancaktım demıstım(kafası masaya yatık durumdaydı)boyle agzının ortasına yapıstırcan kuregı

0|0
    0|0
  • Her ortamda böyle insanlar vardır üzgünüm,yani 10 kişi varsa 1 tanesi arayı bozabilir,geçen sene çok kötü bir ortamda çalıştım ama bu yıl ki kurumum şükür o konuda iyi,insanlarla araya mesafe koyup görmezden gelince rahat ediyor insan.

0|0
    0|0
    • kurumsal firmalarda bu tarz sorunlarla pek uğraşmassın ma küçük kurumlarda ise iş tam tersi...

• ara ara olur öyle gerginlikler ama ortada ciddi bşe olursa ..iftira..yada ispiyonculuk kendimi düşünemiyorum bile..

0|0
    0|0
    • yapıcak bişey yok sana kendini savunma hakkı vermiyosalar bu muhabbetlerden farklı yollarla haberin oluyorsa sadece kaliteni zaman geçtikçe anlamarını bekliyosun ve ıspat ediyosun o zaman herşey gün yüzüne çıkıyor..

• ben daha dün yaşadım .çok uyuz oldm sinirden ellerm titredi nefes alamadım o an.

0|0
    0|0
  • Evet oldu.

0|0
    0|0
  • her daim öleyim birinin kafasına klavyeyi fırlatasım var sürekli o havadayım!

0|0
    0|0
    • o kadarcık mı, ben monitörü atmak isterim hep :D

• ona bakarsan kasa var alıp yıkasım var hepsini klavye elimin altında ya ondan dedim. Hatta telefonları birilerin kafasına fırlatmak istiyorum :)

• ben geçirdim o cinneti avazım çıktığı kadar bağırım sen kıvırıyosun defol git dedim

0|0
    0|0
    • sıkıntıda burda herşey arkandan dönüyor yüzüme bişeyler söyleyen yok ..bütün tartışmalar ben yokken oluyor ben varken ortalık durgun..

• riyakar insanlarrr

Erkekler Ne Diyor 8

• Mesai arkadaşlarının günahi ne patron yönetici daire başkanı gibi tepede sana hayatı dar eden adamın kafasına sıkacaksın :))

2007 de Milli piyango müfettişlerinden biri genel müdürü makamında vurmuştu :)

Bkz: link

0|0
    0|0
    • yönetici yalakayı sever vede ispiyoncuların raporları doğrultusunda hareket ediyorsa sık a.q

• yokya allaha şükür çok iyi bir ortamımız var zaman zaman gerginlikler olsa da böyle şeyler yaşamiyoruz

0|0
    0|0
  • birgün klavyeyi alıp tuşlarının oldugu kısmı kafasına vurup böyle tuşlar dağııncaya kadar vurmak ısterım.

0|0
    0|0
  • Mesai arkadaşımı değil de bazen bizim tecrübeli işverenin ümüğünü sıkmak iyi olurdu diye düşünmüyor değilim :)

0|0
    0|0
    • iş verenler hep aynıdır sık sık bitmez az para çok iş birz yalakalık yeter :)

• Off ne diyosun. Her gün hem de. Hatta gırtlaklamak değil, elektrikli testereyle biçesim var herkesi böyle zarrrrrrrrrr diye..

0|0
    0|0
    • biçmek yerine işkence daha zevli olur yavaş yavaş öldürüceksin ...

• Yaptım. Sonra istifa ettim.

1|0
    0|0
    • bak bu kötü olmuş sabretmek gerek içinde patlıyo ama ekmek parası :)

• Kapak olsun ispiyonculara,kalleşlere, haksız yere patron olmuşlara :))

• bak bu gzel olmuş bende iş değiştirdim patron yüzünden daha çok para dahok sorumluluk ve daha çok çalışma var ama eski iş yeri çok güzel 2 ay aradılar bir hörmet sen niye çıktın maaş yetmiyor ise ben istediğin zammı yapardım falan filan ...

• war olmaz mı... kavga bile ettim:)

0|0
    0|0
    • kırdınmı ağzını burnunu :p

• walla sağlam daldık benim alnım yarıldı onun burnu kırılmış... ama sonra sağlam arkadaş olduk:)

• iznime çıkama engel olmaya çalışan birine bunu yapabilirdim sabahtan...

0|0
    0|0
Yükleniyor...