Erkekler kendinden uzun kızla, kızlar kendinden kısa erkeklerle çıkar mısınız?

diyelim ki çok seviyosunuz hiçbişeyi gözünüz görmüyo ama yanınızda abes kaçacağını mı düşünürsünüz? sonuçta birçok fotoğrafınız olucak.. düğününüz olucak..dans ediceğiniz günler olucak..bir de kadınların topuklu ayakkabı tutkusu vardır..bu boy farkını daha da körükler..yoksa aşıksanız hiçbişeyi gözünüz görmez mi?

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• aşk varsa, NEDEN yoktur

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• seviyorsam gururla gezdırırım yanımda ne var.

2|0
    0|0
  • çıkmak ne demek yanımdan geçse komplekse giriyorum :) kadına uzun boy yakışmıyor yav, en ideali bir kadın için 1.65 - 1,70. zaten onlar gerekli aksesuar ile boylarını uzatıyorlar :))

1|0
    0|0
  • valla aşıksam hiç farketmez hatta hoşuma gider. uzun kızlar her zmn sexy ve güzeldir. tabi .ok abartıya kaçmamak kaydıyla :)

1|0
    0|0
  • hep ata binmeyi istemişimdir :D

0|1
    1|0
  • yok arkadaş çıkmam one oyle kavak ağacı gibi olur insan işi değil

1|0
    0|0
  • Çıkmak istemem baglanırsan ilerisi için iyi olmaz erkekten uzun eş. Yataktada iyi olmaz sogur eşler birbirlerinden ne bileyim. Şimdi basın eksiyi.

1|0
    0|0
  • boyu değil işlevi önemli :))

1|0
    0|0
  • Kendimden uzunuyla çıkarım.

1|0
    0|0
  • 1.90 lık bi kız bulsam tabiki çıkarım :)

1|0
    0|0
  • Çıkarım nolcak banane boyundan

1|0
    0|0
  • Hiç farketmez :)

1|0
    0|0
  • olur olur

1|0
    0|0
  • 1.90'dan kadın görmedim hiç ki reel hayatta :S

1|0
    0|0
  • Çıkmam diyemem ama benle aynı yada daha kısa olmasını isterim.

0|0
    0|0
  • Seveyim yeter... Ayrıca kızın boyu önemli değil işlevi önemli :))

0|0
    0|0
  • Hiç farketmez,ingiliz,ispanyol,alman hiç farketmez...

0|0
    0|0
  • Çıkacağımız yere bağlı:)

0|0
    0|0
  • çok düşük bi ihtimal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• aynı boyda hatta benden çok azcık kısa ( çok dikkatli bakınca belli oluyor ) biriyle çıktım ama iğrenç bi durum. düğüne giderken ya da şık bir kıyafet giydiğimde hep düz taban giymek zorunda kaldım kötü.

1|0
    0|0
  • Ben istemem şahsen kendimden kısa biriyle ilişki yaşamak.Çünkü zaten çok kısa sayılmam sıklıkla topuklu ayakkabı da giyerim uygun olmaz benden kısa olması.Aksine topukluyla bile yanında kısa kalacağım birini isterim

1|0
    0|0
  • sadece çok seversem:)

1|0
    0|0
  • görmez tabi seviyorsan her haliyle kabul ediceksin insanların ne dediğinin önemi yok.

1|1
    0|0
  • Aşk boy tanımaz falan ama erkeğin benden uzun olmasını isterim.

0|0
    0|0
  • Cıks.

0|0
    0|0
  • kendimden kısa biriyle cıkmayı istemem ama büyük de konusmuyorum :)) ama erkek dediğin uzun olmalı yani ben uzun boylu seviyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...