Tekrar aynı şeyi yaşar mıyım?

Kızlar artık genital bölgemin tüylerini jiletle almak istemiyorum.Bu yüzden yaklaşık 1 ay önce epilatörün ince başlığını kullanarak sadece üst kısmını almaya çalıştım.Bir yandan da acıyı hafifletmek için buzla uyuşturdum.Alırken çok sorun olmadı ama kısa bi süre sonra aldığım bölge kızardı ve kabardı akşama da kabuk kabuk yara gibi bişey oldu yara kremi sürdüm sabah akşam geçti.Sizce tekrar o şekilde alsam yine aynı şeyler olur mu yoksa uzun zamandan sonra ilk defa kökünden aldığım için mi öyle oldu?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• basligi yikanabilir epilator kullanmalisin.

benim cildim de cok hassastir. bir iki kere agda yaptirdim. kabuk tuttu. ardindan acidan yerimde duramadim soyarken :S epilasyon aletinin eski olmasindan kaynaklaniyor bu durum. daha hijyenik. basligi cikip yikanabilen modellerden kullanirsan gececektir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• abi site kızlar bölgesi diye bir bölüm açsa, cinsiyeti algılasa erkek cinsiyeti giremese o bölüme, aynı zamanda da erkek bölümü yapılsa cinsiyet bayan olanlar 0 erkek olanlar 1 olsun ve erkekler girebilsin sadece :D tamam bacım seni yadırgamıyorum sağlık yanlış anlama ama ben bunu okumasaydım keşke :D kızlara doğru 1 kademe daha soğudum açıkçası :D

0|0
    0|0
  • kızım bunları yakınlarınla paylaşsana,teyzen, ablan, annen yokmu?

0|0
    0|0
  • Bioxin de kullan :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Akıl vermek gibi olmasın ama epilatörle alınca batık oluşur ve dediğin gibi çok kabarır cildin .En temizi ağda yap yapamıyorsan güzellik salonuna git 5 dk da hallet ve kabarırsa şayet bepanten ya da fito kullan ...

0|0
    0|0
  • bende hep jiletle aldım bundan sonra agda yapılmaz oraya o yüzden sadece makasla kesiyorum . lazer düşünüyorum

0|0
    0|0
  • evet olabilir, bende epilatörle yapıyorum sadece bir kere öyle bir sorun yaşadım.

0|0
    0|0
  • Olabilir ama çok büyük bir sakıncası olmaz. Bana da öyle oluyor. sonuçta hassas bölge :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...