Babam evlenmemi içten istemiyor, ne yapmalıyım?

her isteyene bir bahane buluyor. hatta ilk isteyenim olduğu zaman aracı olan komşumuzun kocasını kenara çekip, sen nasıl böyle bişey söylersin diye kötü şeyler söylemiş. babamın psikolojisi bozuk sanırım. onun bu tavırlarına herkes şaşırıyor. bütün babalar kızlarının evlenip mutlu olmasını isterken benim salak babam bana zorluk çıkarıyor küçük de değilim artık hep arkadaşlarım kuzenlerim evleniyorlar. bense her gün ağlıyorum

Güncellemeler:
eski sevgilimle buluşmaya giderken arkadamdan "takip edecem bu kızı nereye gidiyor bu?" diyormuş. baban ölse de kurtulsam artık ya bana hayatı zindan ediyor
küçükken gözümün önünde annemi döverdi ondan nefret ediyorum

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• baban senin için kaygılanıyordur bence, eğer bende baba olsaydım, gözümde o yardıma muhtaç küçük kızımı içime sinmeyen insanların eline teslim etmek beni yer bitirir,

babanla çekinmeden senin için kaygılanırken mutluluğunu da göz ardı etmemesini söylemelisin.

1|0
    0|0
    • işte her gün ağlıyorum hiç umursamıyor

• açıkçası zor durumdasın yani sana akıl vermek istemiyorum ama tutamadım kendimi, ben benim mutluluğumu hiçe sayan bir aile saymam, ailem benim kararımı yanlışta görse arkamda olsun isterim, sonunda yanlışta çıksa, beni mutluluğumu kesemez buna hakkı yok. Fakat sen bana bakma kadınlar bu konularda daha zekidir, aileni karşına almadan başka yollarla mutluluğunu kazanmaya çalış, düşün zeki davran ve kurtul durumdan. :D kolay gelsin :)) seni anlıyorum umarım yanılmazsın. sadece çok dikkatli ol

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 9

• Ondan nefret etmeyin,ölmesini dilemeyin hayırlı evlat bunu yapmaz o hayırsız olsada uygun birini bulunca ve reşitsen kaçış planları yapın ama yakın ve cocukluktan tanıdıgınız ve dindar birini secin ilk dönem size ve eşinize güzel sözler söyleyecektir.Bir müddet sonra barışırsınız stratejik düşün asla duygusal olmayın her durumda Allahın önünde hesap vereceginizi unutmayın akıllı bir insan iki dünyanın hesabını yapıp en uygun planla hareket etmelidir.Bir büyük tavsiyesi tabi taktir sizin

1|0
    0|0
    • haklısın ama babam pek dindar değildir ben ellerimi açıp Allaha yalvarırken gördüğünde bu kıza ne oluyor psikolojisi bozulmuş demişti anlamaz o ümidim yok artık bir gün düzgün bi dua ettiğini duymadım çocukları için

• Allaha dua edin hiç anlamadan olmuştur. Bilemessiniz Allahın bildigini. Size ne yolla ne gösterecegini

Son bii söz Zikriniz ne ise ameliniz o olur

• haklısın

• yazık sana aslında yasin.küçük olsa anladım ama.yasin da büyük bence otur babana konuş ben artık büyüdüm her genç kız gibi bende evleneceğim bu benim hakkım de vs vs vs düşünce konuş umarım ise yarar

1|0
    0|0
    • anlamıyor ki

• nasıl :(

• ekle aklıma fikir.gelirse soylerim hiç olmasa bir umut kapisi olur

• evlenmek istedigini soyle kararliligini gorunce karsi cikamaz ama babana boyle ifadeler kullanman karaktersiz saygisiz biri oldugunu gosterir seni besleyip buyutmus ayip ayip

0|0
    1|0
    • ne büyütmesi ya bi günden bi güne harclık bile vermedi maaşını ne yapıyor anlamadık. hep annem ilgilenir benimle

• kim yedirip icirdi giydirdi bakti neyse ne olursa olsun baba babadir ilerde ahirette hesabi sorulur emin ol

• Demekki dayanamıyon artık normal ama :) eeee baban şimdi seni,sanki bir sevgilisiymiş gibi görüyor normal yani..

0|0
    1|0
    • 26 yaşındayım artık yaş 30 a doğru gdiyor bende evlenmek istiyorum okul bitti herşey tamam anlamıyorum artık ya

• 26 yaşına kadar erkeksiz kalmak zor gerçekten haklısın,babanla oturup konuş bence artık yaşım geldi kendi yaşıtlarım evleniyor filan de tatlı tatlı anlat,tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır..

• anlamıyor işte zekası kıt

• o zaman boş ver babanı gönlün kimi isterse kaç git ona

1|0
    0|0
    • öyle yapmaya karar verdim artık

• ikisi de emekli ikisi de evdeler ben işsizim iş arıyorum hergün bıktım usandım kavgalarından

• yapçak bişey yok ailen sonuçta en iyisi evlenecen kendi hayatını kuracan sen devam edecen kavga etmeye eşinle :)

• evlenme

0|0
    1|0
  • Evlenince başın göğe mi erecek sanki?

0|0
    1|0
  • öyle deme ama.. baban seni hiç kimseye veremeyecek kadar çok seviyor bence..

0|0
    0|0
  • Korkuyor olabilir, korktukça da yalnış yapma itimali artar. Bu yüzden teklifleri hep geri çevirmiş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kocaya kaç o halde

1|0
    0|0
    • daha önce sevgilimle kaçmaya cesaret edemedim ayrıldık :(( emin olmam lazım kaçmak için :((

• kaçtım mı geri dönmiceksin olaylar büyür doğru insanı bul önce sonra kaç

• emin olmam lazım :(

• Olabildiğinse seçici davranmaya çalışıyor sanırım .. üzülme ...

1|0
    0|0
  • Babana ınat için mı evlenmek ıstıyorsun ?

0|0
    1|0
  • ne gibi bahaneler buluyor mesela? gerçekten geçerli sebepleri de olabilir. seni kimseye layık görmüyor da olabilir:)

0|0
    0|0
  • Kız babası olmak kolay değil ince eliyodur

0|0
    0|0
  • babanla aran küçüklüğünden beri çok iyiyse seni paylaşmak istemez kimseyle. hele ki tek kızsan.

düşüncesi herhalde ; bu yaşa kadar korudum kolladım el adamına nasıl güveneyimdir? .

evet bazı babalar kızlarına çok düşkündür.. babanı karşına al konuş de ki 'ya evlendir beni artık yada turşumu kurmaya başla ! ' .. :D

0|1
    0|0
    • tek kız olan bir sürü arkadaşım var ama babaları onları evlendirmek için can atıyor. kuzenim de tek kız benden de küçük evlendi o da

• takma güzelim ya mesela ilgilenecek yeni hobiler bişiler bul oyala kendini .. hatta eline bi kağıt kalem alıp içini dökmek bile rahatlatır...

bunlara yönel.

baktın kesmedi bunlar seni.. bul birini git ciddiyim...

• öyle yapacam inşallah ama güvenmek lazım kaçmak için

Yükleniyor...