Babam evlenmemi içten istemiyor, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
her isteyene bir bahane buluyor. hatta ilk isteyenim olduğu zaman aracı olan komşumuzun kocasını kenara çekip, sen nasıl böyle bişey söylersin diye kötü şeyler söylemiş. babamın psikolojisi bozuk sanırım. onun bu tavırlarına herkes şaşırıyor. bütün babalar kızlarının evlenip mutlu olmasını isterken benim salak babam bana zorluk çıkarıyor küçük de değilim artık hep arkadaşlarım kuzenlerim evleniyorlar. bense her gün ağlıyorum
Güncellemeler
+1 yıl
eski sevgilimle buluşmaya giderken arkadamdan "takip edecem bu kızı nereye gidiyor bu?" diyormuş. baban ölse de kurtulsam artık ya bana hayatı zindan ediyor
Güncellemeler
+1 yıl
küçükken gözümün önünde annemi döverdi ondan nefret ediyorum
Babam evlenmemi içten istemiyor, ne yapmalıyım?