Yerli messi ALPER POTUKKKKK?

Çalımlar top sürme yetenegi messi ye çok benzemiyormu? az önce nefis bir gol attı yine :)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• gerçekten çok yetenekli bir oyuncu. aynı bu pozisyon gibi dört arsenalli oyuncuyuda peşinden koşturmuştu. önümüzdeki sezon yanına birde stoch eklenirse rakibi arkalarına tren vagonu yaparlar

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• o kadarda değil ontiveroyu messiye benzettiler sonu hüsran öyle diyip alpere nazar değdirmeyin ama türkiye standartlarında çok önemli bir futbolcu yedek kalsa bile süper oynuyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Iyı oyuncu ama Messıye benzetıienlerın sonu ıyı olmuyor bknz Ontıvıero

0|1
    0|0
  • Messiden daha iyi :)

0|0
    1|0
    • gs ye yapılan en iyi transfer çalımı :D

• Öledir öledir iki hafta sonra yedek kalir merak etme altinorduyagol atmis messiye benziyomu diyosun :)

• Bende cok begeniyorum surekli kendini gelistiriyo
    Teknigide iyi yasi da genc her takima lazim boyle biri

0|0
    0|0
    • seneye avrupaya gitmezse iyi ligimizde böyle oyuncular bulunmuyo

• ben çok beğeniyorum en iyi dribling yapan türk diyebilirim biraz mallık var ama tercihleri yanlış olabilir onlar düzelince iyi bir takıma transfer olur avrupada

0|0
    0|0
    • ardadan daha iyi avrupada gelişmesi lazım

• ardadan daha iyi diyemeyiz çünkü kıyaslanamaz oyuncular ardada oyun kurma yönlendirme yeteneği var alperdeyse çalım atıp hızlı top sürme. arda aslında kanat oynamamalı ortada oynasa daha iyi oynar bence

• Dikine giden adam ALPER POTUK OLEY OLEY !

0|0
    0|0
  • Hangi takima atti?

0|0
    0|0
    • altınordu

• yerli messi dedim dostum turk oyuncularının kalıtesi ortada milli takımın kalitesi ortada biz milli takımdan dünya sampıyonlugu bekliyomuyuz? arjantinin messi si gibi diye kıyasladım ben yerli messi derken :)

• Tamam işte bende onu diyorum daha ònce birçok Türk oyunculara yerli messi falan denildi. Alper açikcasi 2 seneden beri beklediğim performansi ve istikrari sağlayamadi umarım iyi oynamaya decam eder

Yükleniyor...