Neden böyle yaparsınız şimdi ben ne yapayım?

kız arkdaşım allahın cezası seviyorum dedi ufak tefek şeyler yaşadık sonra olmuyor dedi onca hayal ne olacak yanımda nasıldı şimdi nasıl gecem gündüzüm bir oldu ben burada biterken onun ne yaptıgı belli değil belkide seviyor deniyor belkide kararsız kim bilir yeni birini bulmuştur.. ne yapayım bekle bekle nereye kadar sabah yanlış anlaşılma ile bu çocuk kim dedim arkadaşımın sevgilisi dedi kızınca sevmiyorum seni dedi mesaj atınca okuyor bakıyor yanına giidnce kafasını önüne eğiyor ne yapayım.. bedelini ödeteyim mi yoksa bekleyeyim mi kendi kendimi bitireyim.

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• tipik kız figürü işte :) kardeş sen elinden geleni yap git konuş içini rahatlat kız seni seviyorsa senindir yok sevmiyorsa sende çekip gidersin bu kadar kendini yıprtma güçlü ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ya sabiirrr .. senin gibi erkekleri anlamakta zorluk cekiyorum. Sevmiyorsa Sevmesin yau, ne pesinden kosuyon. sktri cak gitsin,. Bu kadarda artistlik falan nereye kadar, istemiyorsa dürüstce söylesin

0|0
    0|0
  • seviyorsan zamana bırak belki hatasını anlar ama yok ben öyle şeylerle uğraşamam diyorsan bırak gitsin..

0|0
    0|0
    • zamana bırak derken boş boş beklemekle ne kazanabilirz ki

• seviyorsan zaten başka biriyle yapamazsın onu unutmadan o yüzden biraz bekle derim kızın üstüne gitme hatasını anlar belki dönmek ister dönmezse bakarsın yoluna

• sen erkeksin güçlü ol bunu ben kız halimle yaşadım :) zaman herşeyin ilacı

0|0
    0|0
  • ...

Ben de onu terkederim

Alkol denizinde yüzerim

sabahlara kadar ağlarım

arkasından su dökerim

hemen başkasını bulurum

Orhan Baba’ nın tüm albümlerini satın alırım

diğer belirtiniz

Yorumlarinizi Yaziniz

0|0
    0|0
  • git fur panpa, dünya da senin etrafında dönüyo ya.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• en büyük aşk acısı 7 yıl sürer. 7 yıl sonunda özgürsün. seninki 7 ay bile sürmez. merak etme...

0|0
    0|0
    • kardeş ben vazgeçmek istemiyorum unutmak istemiyorum devam etmek isiyorum

• o zaman bitir kendi kendini. sen zaten seçmişsin yolunu...

Yükleniyor...