Fitness a yeni basladımda nasil beslenirsem daha hızlı kilo verebilirim?

Boyum 160 kilom 54 cok dengesiz besleniyorum yeni spora basladim eger oneriniz varsa simdiden tesekkurler ☺

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• bende spor ve diyetle yıllarca ilgilendim. sana önerilerim tuz şeker ve unu hayatından çıkarman.

sabahları 1 kaşık lor peyniri 1 haşlama yumurta 1 kase yulaf ezmesi ya da kahvaltılık gevrek yiyebilirsin.
    öğlen çorba iç salata yoğurt ye salatan bir gün tavuklu diğer gün ton balıklı olsun
    akşamları sabahki gibi beslen 4 zeytin ye vucut yağlansın zeytin yağı kilo yapmaz yumurtayı bıldırcın yumurtası yap amino asit al yeterli olur senin için.

protein ve kalsiyum ağırlıklı beslenmen lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Sık sık aynı şeyleri yemeni tavsiye edenler olursa uyma herşeyden azar azar yiyebilirsin aşırıya kaçmamak üzere yağlılar dahil salata ye gold markalı fıstıklı ezme var onu kullanıyorum ben programa görede uyup çalışırsan eritebilirsin çok takıntılı birsiine benziyosun 4 kg versen hiçbişey olmaz :)

2|0
    0|0
  • spor salonuna mı yazıldın?

0|0
    0|0
  • Yeni başladığında kilo alırsın su olarak vücut hacim alır. Bir ay sonrasında yavaş yavaş kilo verirsin

0|0
    0|0
  • ekmek ve unlu mamulleri kesmen gerekiyor en basta bol bol meyve sebze yiyeceksin ve gunluk protein ihityacını yumurtadan karsılayacaksın, sarısını yemeyeceksin sadece beyazını yiyeceksin, kalsiyum icin sut yerine yogurt oneririm sutler yaglı oluyor genelde, bol bol su icmen lazım ve gunde en az 150 tane mekik cekmen gerek

0|0
    0|0
    • 150 tane mekik mi 😱 ayrica yumurtadan nefret ederim

• bu 150 mekik birden olmaz zaten artık rutine bagladıgında 150 mekik cekeceksin 5 set halinde 30 tekrar ilk baslarda karnın yanana kadar 5 set cekeceksin dzamanla 150 ye kadar cıkacaksın zaten hata 150 den fazlada yapabilrisin daha sonra

• Iyiymis 👍

• Kilo vermek çok basit birşey günlük ihtiyacın olan kalorili altında kalori alırsan kilo verirsin. Karbonhidrat ı kes protein ağırlıklı Beslen şeker tüketme alkol kullanma. Geç saatler de yemek yemenin kilo alıp vermekle alakası yok.

0|0
    0|0
    • Bende saatle alakali oldugunu dusunmuyorum

• Emin ol saat le alakası yok . Benim yağ oranım % 6 her gece yatmadan önce 1 litre tam yağlı süt içerim üstüne bir tabak prinç pilavı ve et yer yatarım . Kilo almak tamamen senin o gün için aldığın kaloriyle alakalı kalorinin altında kalırsan kilo verirsin

• Evet aşırı yemedikten sonra saat onemli degil

• 3 beyazdan uzak dur! protein ağırlıklı beslen ve bunun için sabahları :
    haşlanmış 5 yumurta beyazı, lor peyniri, yulaf ve süt ile güne başlayıp..
    öğlen: sebze yemeği, yoğurt..
    ara öğün: yeşil elma, eti form kraker, tarçın suyu, muz veya kuru kayısı..
    Akşam: kızartma veya haşlama tavuk göğsü, makarna (yağsız tuzsuz), salata ve yoğurt kafi olur. Yemekleri güncelle ve değerlerine bak yiyeceğin her şeyin. Ek olarak 2-3 litre su iç günde.

0|0
    0|0
  • fitness'a gerek yokmuş olduğun kilo idealdir.. veya sadece biraz daha az yiyerek bir kaç kilo verebilirsin zaten

0|0
    0|0
  • fit görünüyosun zaten

0|0
    0|0
  • Fitness kilo verdirmez aldirir. Mevcut olab yağlarını kasa cevirmek icin yapılır. Sen plates ten bahsediyorsun sanırım. Kardiyolu calisirsan hem sıkılaşır hemde kilo verirsin

0|0
    0|0
    • Sıkılasmak icin yapiyorum 40 dk kosu bandida var ama

• Fitness kilo verdirir niye verdirmesin? Yağı kasa çevirme gibi birsey yok yağ kasa kas yağa dönüşmez

• Fitness kendi vücut agirligiyla veya agirliklarla calisma degilmi. Yağ lari eritmesi icin cycling yapmasi gerekmiyormu @angelov veya plates hareketleri yapıp sıkılaşmasi. O zaman o yağlar dikkat cekmez sıkılaşır

• Diyetisyene git

0|0
    0|0
    • Diyetisyenler kilolu degilim diye pek işe yarayan bir program vermiyor özellerde oyle

• Duzenli gıda alımı ve yag yakıcı hareketler. Sabah kuvvetli, öğlen cok hafif hatta ogleni meyve ile atlat akşam corba ve et tarzi

0|0
    0|0
  • şeker yağlı besinleri kalorisi yüksek tatlı olsun fas food uzak dur düzenli suyunu tüket antreman sonrası lkardiyonu yap

0|0
    0|0
  • hergün düzenli olarak sporunu yap hem gelisir hem güclenir hem fit olursun :) yedigin icecegine de dikkat et kendine göre protein agirlikli bir beslenme yap..

0|0
    0|0
  • Kilon cok iyi kuntakinte gibi olursun söyleyim

0|0
    0|0
  • Ağırlık kaldirmican deme

0|0
    0|0
  • bu program tam sana göre bir kaç tane seviyesi var 1 ay da inanılmaz bir değişim olur vücudun :)

http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8

0|0
    0|0
    • Tamamdır salona gitmedigim gunler bunu yaparim tesekkurler ☺

• o zaman salonda dene :) hem kilo verdirir hem de vücudu iyi bir şekle sokar. hareketleri çok efor sarfettirdiğinden çok aşırı derece de kalori yakarsın bu programla

• Kesinlikle guzele benziyor

• sabah güzel bir kahvaltı
    öğlen makarna tarzı şeyler olabilir 1 tabak
    akşam 9 dan sonra sadece meyve ye
    kola içme
    şeker yok
    kahve az
    çay içiyorsan şekersiz içeceksin :)

0|0
    0|0
  • Protein diyeti kesinlikle araştır ço etkili sadece kilo vermiyorsun aynı zamanda vücut orantın düzeliyo

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmiyorum da ben bıraktım ya sarmadı hiç :D:D

0|0
    0|0
    • Hemen sonuc vermiyor ya ondandir 😄

• Sen ciddisin 😱😄

• evet saçlarına bal sürüyordum ruslananın ama ruslana öldüğü dönemlerde görmüştüm o rüyayı hemde 2 kere :D
      beyaz elbise çocukluğumu geçirdiğimiz ev elimde fırça tarak tarağı bala batırıp batırıp saçına sürüyordum :D:D:D:D

• valla beslenmen dengeli olmadıkça kilo vermen imkansıza yakın malesef :)

0|0
    0|0
  • Mutlaka squat yapmanı tavsiye ederim. Hergün

0|0
    0|0
  • bacım normalsın daha niye zayıflamak istiyorsun

0|0
    0|0
  • Sor cevaplim

0|0
    0|0
  • Şeker Yağdan Uzak Dur, Protein Ağırlıklı Beslen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Protein

0|0
    0|0
  • dengesiz beslenmeyi kes fast food falan tarzi yiyecekler tuketme. bol su ic. yagli seyler yememeye calis. karbonhidrat da cok tuketme

0|0
    0|0
  • bikere o abur cubur çıkar hayatından hiç bir şekilde yeme. akşamları çok geçe bırakma yemeğini onun dışında ekmeğini çavdara çevir ve dengeli beslen. kısacası sağlıklı olmayan bişeyi yeme yahu :)

0|0
    0|0
    • Ekmek yememeye basladim zaten tek sorunum yemek saatleri galiba 😄

• ekmek yememek yapma enerji için vücudun karbonhidrata ihtiyacı var :) sadece ekmek değişimlerini bil ve çavdar ekmeği ye. bir porsiyon çorba=2yemek kaşığı pilav=2yemek kaşığı makarna=küçük bir patates bunlar hep ekmek değişimidir :) günlük 12 dilime denk getir hepsi içinde olsun ama sadece ekmek şeklinde değil :)

• Tesekkurler ☺

Yükleniyor...