Siz İstanbul'da nasıl yaşıyorsunuz ya...

o nasıl istanbul ya siz o istanbul da nasıl yaşıyonuz millet ya sonradan alışırsın diyolar bende 2 yıl orda okuyacam şişli beşiktaş arasında ama şimdiden gözüm korktu

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Gayet güzel güzel yaşıyorum. Sıkıntı yok. Alışırsın zamanla sende.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hemso 1 hafta kaldim 1 gün daha kal deseler kalamazdim , Allah kolaylik versin orada yasiyanlara , araba kullanmak sabir isi sinyal yerine bol bol kornayi kullaniyorlar , kalabalik bogulmamak elde degil yok yok istanbulda yasiyamam :) ben alismisim akan trafige ben alismisim sakin yasamaya :)

0|0
    0|0
  • Yaa hep böyle diyip geliyorlar sonrada buraya yerleşmek için taklalar atıyorlar alışırsın merak etme istanbulun havasını suyunu tadan bi daha bırakmak istemez...

0|0
    0|0
  • yaşarsın yasarsın bır de bakmıssın karadenıze gerı donmek ıstemıyorsun bembeyaz bır ayfa ac ve yasamın tadını cıkart:D

0|0
    0|0
  • Allah kolaylık versin sana:)) alışırsın merak etme:D

0|1
    0|0
    • artistlik yapma ist'Te yaşıyorsun diye,bende yaşıyorum gayet memnunum..

• sağol abla senin fikrini almadım galiba radyoloji geldi nasıl sence hani film çekenler var ya o az çok biliyon bu işleri

• biliyorum radyolojide yazmıştın unutmadım ben, söylediğm gibi sağlık bölümü sonuçta iş bulma imkanın var her zaman , amerikan hastanesinde stajınıda yaparsın sen çok iyi olur yani

• Zamanla herşeye alışıyorsun alışamam dediğin şeylere bile..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben İstanbul Üsküdar Zeynep kamil hastanesinde doğmuşum.

taaaaaaa o zamandan ileriyi görmüş 7 yaşındayken terk ettim istanbulu

daha yeni haziran ayında ordaydım illahlah ettim artık Allah bir daha beni istanbula gitmek nasip etmesin dediğimi hatırlıyorum o köprü neydi öyle yaaaaa :((

0|0
    0|0
  • İstanbul'un çilesi çok ama yaşaması da bir o kadar güzel. 24 saat hayat canlı ve eğlencesi bol. Tadını çıkar. Güzel semtlere yakın bir yerde oturcaksın trafik sorununu çok takma kafana ulaşmak istediğin yere ulaştığında unutursun :)

0|0
    0|0
    • ben okuyom abi ev okull başka hayat yok para lazımm bana ama yardımın için sağol yine de

• Samsun'umun gözünü sevim I love you 55 :)))

0|0
    0|0
  • 20 TL bursla.

0|0
    0|0
  • Herşeye rağmen İstanbul İstanbul İstanbul :) vazgeçemediğim tek yer burası..

0|0
    0|0
  • Kızlar bile tek yaşıyorken sen neden korkuyosun ? sen nerde oturuyosun ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...