Basket oynayabilir miyim?

selam arkadaşlar şu an 1.94 boyundayım 21 yasındayım daha önce basket oynamadım yani çok nadir oynadım şimdi basket oynamayı çok istiyorum acaba bu yaştan sonra basketçi olabilirmiyim saygılar

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Cok net olarak soyluyorum.Profesyonel anlamda imkansiza yakin.

Fundamentalin oturmasi icin mumkun oldugu kadar erken yaslarda baslamalisin.Sen daha temel becerileri kazanana kadar yasin gececektir.

Sonradan baskete baslayan oyunculardan Kerem Gonlum(17 yasinda basamis) bir cok seyi iki kati cabalayarak basariyor.

Bu konuda istisna olarak Tim Duncan'i alabiliriz.Fundamental olarak mukemmele yakin ve 16 gibi gec bir yasta baslamis.

Ha sana oynama demiyorum.Oyna ama hobi olarak oyna.

bu arada -ebilir eklerini bitişik, soru ekleri mi'leri ayrı yazarsan dilbilgisi kurallarına uygun soru başlığın da olur.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• foto seninse vucut inceliğinde sporcu için iyi bence boyunda mükemmel ama yetenek olması lazım boy kavaktada var basket oynayamaz :D yeteneğin varsa oyna yani o yeteneği kendinden buluyorsan

1|0
    0|0
    • yetenegim yok ama kendime cok guveniyorum :)yaptıgın espiride guzel :d

• güvende önemli bişii güveniyorsannn üstüne git bencede geri adım atma

• Yaşın biraz büyükmüş başlamak için ama yine de denemekten zarar gelmez. Ama bu yaştan sonra profesyonel bir basketbolcu olabileceğini sanmıyorum. Hobi olarak yapabileceğini düşünüyorum ama.

0|0
    0|0
  • neden olmasın çok mu hantal vücudun. hantal olsa bile çalışarak düzene sokarsın iste yeter kulak asma kimseye spor gibisi yok...

0|0
    0|0
  • Başarı çalışmakla gelir,denemeden bilemezsin.Denemekten de bir şey kaybetmezsin,spor çünkü.

0|0
    0|0
    • haklısın ne kaybedecem kı zaten cok merakım var fazla hantal degıl zaten futbolu iyi oynuyorum zaten onuda basarırım

• Kendine de güveniyorsun ne güzel,Rabbim kolaylık versin.

Erkekler Ne Diyor 12

• bu işi uzun yıllardır yapan biri olarak söylüyeyim...profesyonel basketbolcu olma yaşın çoktan geçmiş.bu saatten sonra ancak mahalli liglerde yada amatör olarak oynayabilirsin.Ayrıca boyun 194mü 189 mu karar vermelisin

0|0
    0|0
  • Cok net olarak soyluyorum.Profesyonel anlamda imkansiza yakin.

Fundamentalin oturmasi icin mumkun oldugu kadar erken yaslarda baslamalisin.Sen daha temel becerileri kazanana kadar yasin gececektir.

Sonradan baskete baslayan oyunculardan Kerem Gonlum(17 yasinda basamis) bir cok seyi iki kati cabalayarak basariyor.

Bu konuda istisna olarak Tim Duncan'i alabiliriz.Fundamental olarak mukemmele yakin ve 16 gibi gec bir yasta baslamis.

Ha sana oynama demiyorum.Oyna ama hobi olarak oyna.

0|1
    0|0
  • Bence git hemen bir basketbol ayakkabisi şortu falan al en yakın spor salonunda şansını denemeye başla boş oldugun zamanlarda da severek yap sporunu arkadaşların ile oynarsan daha eğlenceli ve rekabetlı olur. dediğim gibi git sana en yakın spor salonunda başla hemen kendine güven hırs yap

0|0
    0|0
  • olum senin yasında altyapı kariyerleri bitio, millet artık milli takımlara cıkıo cıkabiliosa..60 yasından sora doktor olabilirmiyim demek gibi bişi..ha cok ekstrem bi boyun olsa 2.18in üstü belki denenirdi..senin boyunda millet 6 yasında baslıo antremanlara..işine gücüne bak bööle garip topicler acıcagına..

0|0
    0|0
  • yetenek varsa oynarsında sende olduğuna inanmıyorum ben ki olsa soruyu sormadan basketçi olurdun sen

bende futbolcu olsam aslında defansa koysalar top geçse adam geçmese

ben defansta düşsem karşı tarafın kalecisi ordan zıblar benim etkimle o derece

0|0
    0|0
  • Yeteneğin varsa olursun.

0|0
    0|0
  • basket oynamaya kalksan boyun dahada uzayacak bu sefer dışarı cıktıgında rüzgar esecek devrilecen boşver otur oturdugun yerde boyun zaten cok uzun..

0|0
    0|0
    • basketci olduktan sonra uzaması sorun degil :D

• kardeşim daha nereye kadar uzayacaksın istiklal marşındaki ibareyi yerine getirmeyemi çalışıyorsun ''O zaman yükselerek arşa değer belki başım.'' : )

• olamassın

0|0
    0|0
  • kim tutar seni bee :)

0|0
    0|0
  • Ağaç yaşken eğilir.

0|0
    0|0
  • yaş biraz geçmeye başlamış yetenekliysen olabilir anca

0|0
    0|0
  • Boy varda yetenek var mı? Bir de bu yaştan sonra çok zor bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...