Nişanlınızla ailenizin haberi olmadan resmi nikah kıyar mısınız?

arkadaşlar nişanlandığınız zaman dini nikah kıyılıyor bunun yanı sıra ailenizin haberi olmadan nişanlınızla resmi nikah kıyar mısınız düğün olduğu zaman nikah tazelemiş gibi olur mu veya bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• resmi nikahı gizliden kıydırmakdakı amaç nedir peki orası önemli fantazı olsun macera olsun diyemı yoksa seksüel açından herşey rahatlıkla yaşansın diyemı nişanlısın dini nikahda var evliliğe kadar resmi nikahı beklemek adetdendır bence he bişeyler yaşanmak istenıyosa o kişiler arasındakı anlaşmaya bakar resmi nikhaı düğünden önce ye cekmenın bı maanası yokkı bence

0|1
    0|0
    • amaç macera olsun yani cinsel anlamda hiçbirşey olcak zatgen

• macera olsun diye ikinizinde ailenizin örf ve adetlerini çiğmenek yada onların hayallerini onurlarını zedeleyecek davranışda bulunmak sizce ne kadar etik ve doru tabiki karar sizin ben sadece yorumumu yaparım ama herşey yerinde güzel derim

Erkekler Ne Diyor 5

• nisanda dini nikah kıyılmaz buradaki bilgi yanlış. ailenin haberi olmadan da resmi nikah kıyılırsa ailene çok üzülürüm.

0|0
    0|0
  • nişanlıyken aileden habersiz nikah kıymak ne demek ya.aceleniz ne.illa kıyacaksanız resmi nikahı da kıyar öyle devam edersiniz.düğünde aynı evde yaşamaya başlarsınız olur biter

0|0
    0|0
  • nişanllıyken dini nikah kıyılıyormu ki? hem bence en iyisi ailenle beraber hareket etmek

0|0
    0|0
  • çok dşündünmü bu soruyu

0|0
    0|0
  • dini nikah çok doğru bir olay ve artık sen onun eşisin o istemeden boşanamassın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• abi bu erkeklerinde ortası yok he,ya kaçarlar yada böyle sevişmek için dahilane numaralara baş vururlar .. çok güldüm ne diyim.. hatta bebekte olur düğünde doğar neolacakki,imza var nasılsa,erkekte kaçmıyor ki garip:) bilemedim valla..

0|0
    0|0
  • Ne gerek var? Dini nikah olmuş zaten resmisinide evlenirken kıyarsanız neden ailenden habersiz böyle bişey yapmak istiyorsun ben anlamadım...

0|0
    0|0
  • amaç ne peki? neden düğünden önce ailenden habersiz resmi nikah kıyıyorsun?

0|0
    0|0
  • neden ailenin haberi olmadan nikah yapıyorsunuz ki

0|0
    0|0
  • Nişanlanınca dini nikah neden kıyılıyor buna kim izin veriyor ki ve neden

1|0
    0|0
    • Normal şartalrda el ele dokunma bile haram ve dini nikahtaki amaç artık o senin helalin

• Herşeyi resmi dine göre yapıyorsanız çelişkide kalmıyacaksınız.İşimize geleni eskiye göre yapıp işimize gelmeyeni günümüze uydurmayın.Eskiden nişanlı olanlar yanyana gelemezlerdi.Evlenince görüşürlerdi.O zaman ya yardan vazgeçin yada bu diyardan gidin.Yanyana gelmek için dini araç olarak kullanmayın.

Yükleniyor...