Ayrıldınız o evlendi siz de evlendiniz aradan beş sene geçti ve unutamadınız ama biraz da hafifledi yaranız...

ve düşündünüz zekai tuncanın bir şarkısını dinlerken mesaj çekmeye karar verdiniz kız çalışıyor yani beyi yanında deil biliyorsunuz ki ona zarar gelmiycek eski si kadar acımadığını ifade edecek olsanız nasıl bir mesaj çekerdiniz

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Mesaj çekmek aramak benim yapabileceğim bir şey değil .Biten bitmiştir .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ne gerek varki mesaj çekmenin

0|0
    0|0
  • bence hiç mesaj falan atma eski şeyleri gündeme getirme

0|0
    0|0
  • O mesajı çikiyorsanız! kimseyi inandıramazsınız eskisi kadar acımadığına. Üzgünüm...

1|0
    0|0
    • belkıde benı dusunsun ıstıyorum veya ıstedım sımdı telefon elımdeydı ve cekmedım bıraktım

• 5 yıl boyunca herkez bana sızın gıbı dedı ve bı bıldıklerı vardı kı soyledıler cok sevmıstık sımdı ıkımzde evlıyız ama bena 5 yıl unutturmadı sadece yaram kabuk tuttu benım bırde kızım var ama bu nasıl bırseymıs ılk optugunm ılk dokundugum kız dı benım

• bakın 5 yıl uzun bir süre. İlişkinin ilk bittiği dönem çaba harcamalıydınız. Şimdi hem kendi yaranızı hem onun yarasını kanatmaya ne hakkınız var. Çocukda varken üstelik.

• çekmezdim eşin var onunda var daha ne işin var başkalarıyla ya

0|0
    0|0
    • ısım yok adıda elıf onun bısey yapmadım oyuzden sordum ks de yapmıs mamelısı yapmayın rıca edıyorum unutamadık ıste suc mu ısledık

• gercekten öyle

• Elifn çok doğru söylemiş. Otur yerinde de bir haltlar karıştırma.

• mesaj cekmen onu hala unutamadıgın anlamına gelır kı bence hıc bırsey yazma

0|0
    0|0
  • beyine mesaj atardım ben, gel beni vur, kaşınıyorum ben diye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Zeka özürlü davranışlar sergilememeye gayret göstermelisin. Şimdi kadının hayatına çomak sokmanın ne alemi var..Eşini neden aldtıyorsun, Beyinsiz misin nesin..

3|1
    0|0
    • uslubunu neden bozuyorsun sen adam degılmısın sen yapmadınmı hıc beyınsız olsam unıversıte bıtırebılırmıydım sana bır mantık sorusu

• Benim Uslubum biraz ukalacadır. Kıvırtmadan doğrudan söylerim cevap veya yorumumu,Adama bakmam adam mı diye, zaten göremiyorum, hatta verdiğim cevaplarda Nick veya cinsiyetine de bakmam. Niyetine bakarım, Senin bu niyetine de saygı duymuyorum.

Senin evliliğin veya eşinle ilgili durumun da beni ilgilendirmez, ancak vaktiyle yaşanmış bir durumun üzerinde bunca zaman geçtikten sonra hortlatma düşüncen en adi şerefsizliktir. O kız bir yuva kurmuş, sen memnun olmayabilirsin, ama ona karışma.

• eyvallah sımdı haklısın ıste

• geçmise mazi skilmişe gazi denir arkadaş.ayrıca yiğit boşadığı avradın topuğuna bakmaz..evlenmiş olması gerekmez bittiyse orda kalır o kadar şeyin üstüne mesaj atmak saçmalıktır

0|0
    0|0
    • evet burda cok sacma sapan adamlar var acık acık soruyoruz adam gıbı sankı cekmısız adam vurmus muamelesı yapıyolar ama gerkezın terbıyesı gorgusu ortada kardes

• yerden goge kadar haklısın kardes yedık bır araba bok ıste

• önemli olan hataları tekrarlamamak kardeş.

Yükleniyor...