Bana Beşiktaş ürünlerinden güzel bir ürün önerecek olan var mı?

Formalar bileklik fincan atkı terlik var başka şeylerde almak istiyorum nemresim takımı almak istiyorum mesala iyi hava katarmı odama :D yada sizin başka önerileriniz varmı

Güncellemeler:
nemresim yazmısım pardon nevresim olucak :D

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük ihtmalle kupası vardır sende ama saati güzelmiş bir bak derim link :)

0|0
    0|0
    • benim saatleriminde tarzı şekli böyle :D ama beşiktaşlı değil normal bu saati gözüm tuttu alıcam saol

• bu arada seni yakaladım iyi oldu sürekli benim yorumlarımı bozuyorsun gözümden kaçmıyo ona göre :D

• Hayır amacım bu değil ama yanlış anlama beni lütfen sadece eksik bilgileri tamamlıyorum diyeyim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• link

feda tişörtü almayı unutma

0|0
    0|0
  • kartal yuvası yakın ise orada bulabilirsin bazı şeyler gerçi biraz pahalı ama feda niyetine artık :) ben kırmızı formasını aldım gecen ay :)

0|0
    0|0
    • o forma hariç bendede formalar var ama istemiyorum kırmızı forma ben siyah beyaz için sevdim beşiktaşı hem erkekler renkli takım tutmaz beşiktaş diyordu kırmızı kız rengidir bana sorun değil ama size sorun :D istanbulda değilimki şipariş veremezmiyim

• onu bilmiyorum önericen ürünler varmı

• nevresim takımı battaniye türü şeyleri başka yerlerden de bulabilirsin . tshirt falan pek önermiyorum bol yapıyolar forma gibi formanda varmıs terlik bardak falan olur bilmiyorum ki ):

• Boxer şortları...

0|0
    0|0
    • kendine al sen onu takım şortu yetiyo

• War zaten ki..ciddiyim yahu bayağı güzeller..üstelik BJK'li filan da değilim...

• kartallı bjk boxerı çok süper haklısın

• beşiktaş yazılı şık gümüş bileklik var , bide feda cd si var

0|0
    0|0
  • seçeneğe gerek yok bence bjk logosu olan herşey güzel beşiktaşk

0|0
    0|0
  • sen fenerli değil miydin:))

0|0
    0|0
  • havluda bi seçenek.

0|0
    0|0
  • rozet,kol düğmesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Beşiktaşın golleri , asistleri , duvar pası , plase dolu uykular için sevgiline nevresim takımını al , en güzeli ... Boxerlarıda güzel ama aus haklı ...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Saat al harika oluyor, kupa , meşrubat bardakları , çay takımı , bornoz, çanta gibi aksesuarları denemelisin

0|0
    0|0
  • söz siyah beyaz olunca katar tabi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...