Sevdiğiniz erkeği giydirin bakalım kızlar herkesin tarzını merak ediyorum...

evet sevgilinizi başdan yaratın desem saçından tutun ayaklarına akdar nasıl değişdiriridiniz giyim kıyafet kuşamda huy mizaç tabiaatında deyil sadece görsellikde yanı mesela ben bir örenk veriyim bıara sevgilim beyaz spor kısa kollu gömlek taşlanmış mavı kot kalın deri kemer beyaz spor ayakkabıyla daha cok beğendiğini sölemişdi efet ya siz peki yorumalrınızı beklıyorum tük ks un değerli bayanalrı fikirlerinizi beklıyorum

Güncellemeler:
tamam sevdiğin çuvalda giyse yakışır onda hemfiirimde ama özlü sözlerle geciişdirmeyın işde fikirlerinizi söleyın öyle tarz deyişdirme olayı deyil diyelimki işte siz nasıl giydirirdiniz onu öğrenmek istıyorum lütfen
bu soruya devam hade herkesin zevkini merak ediyorum kızlarrrrrrrrrrrr
spotçular nerde yaaaa :)))

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• banada bi ayakkabı alın çalındı sabah :)))

1|1
    0|0
    • marka söle sen panpa kolay yane

• tüh tüh yazık sana :D

• :))) seçil hoşgeldin tatil bittimi

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevdiğim kişinin benim için tarzını değiştirmek istemem,seviyorsam öyle severim,hem insanın kıyafetleri karakterini yansıtır.Yani her erkeğe her kıyafet yakışmaz.

0|0
    0|0
  • ne giyerse giysin zaten ne giydiğimi gözüm görmüyo onu görünce hiç dikkat etmiyorum sanırsam bu gerçek aşk :)

0|0
    0|0
  • ben tarzından, saçından başından gayet memnunum. beğenmediğim adamla ne işim var allasen?

1|0
    0|0
    • anlama bozukluğumu var . yorumları okursan iice son güncellemeleri yanı sorumu iice okursan anlarsın sana adamı beğenip beğenmediğini sormadımkı

• yöö.

• iyi sevindim çünki kimseyı kırmak üzmek istemem buna sevindim ozaman

Erkekler Ne Diyor 2

• Güzel bir pantolon ve pantolonun arka cebinde cüzdan dekoltesi çok önemli.

0|0
    0|0
  • Arkasına kalın bişeyler verin, üşümesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...