Herşey bitti... Nedensiz ve sebepsiz....

arkadaşlar daha önce de yazmıştım 3 yıllık ilişkimin oldugunu ve sevgilim askerdeydi ve gelmesine yakın son haftalarda aramızda fazlasıyla kötüydü soğuktu bana karşı ve mesafeliydi geldikten sonra duygularından emin olmadıgını bıraz düşünmek istediğini söyledi bende bekledım ve bır hafta sonra buluşmak istedim ve kararını sordum eskisi olamadıgını devam edemeyecegını ve aramızda soğukluğun oldugunu söyleyip bitirdi çok özlüyorum ama ben yapıcagımı fazlasıyla yaptım vicdanım rahat fakat çok seviyorumve özlüyorum herşey onu hatırlatıyor bana ne yapmalıyım...

Güncellemeler:
Arkadaşlar sizce bana geri dönecek midir?
He bide şöyle bi durum var ben üniversite okuyorum son 1 senem bunu sorun yapmış olabilir mi?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Başka birini bulmuştur üstüne fazla gitme pisman olmasını bekle olmazsa da unut onu artık seni istemiyor sa sen de onu isteme

1|0
    0|0
    • başka biri olmadıgına eminim yapıcak bişeyımde yok zaten ayrılırken ona bu saatten sonra sana bırakma benı demıycem ve kararına saygı duyucam dıyıp kalkmıstım.Ama bide kalbime söz geçirebilsem.

• Valla başka bir yolu yok bırak zamana kendini oyalıyacak zaman geçirecek şeyler edin kendine

• denerim.

Erkekler Ne Diyor 9

• İnsanlar uzun süre ailesinden çevresinden uzak kalınca ciddi şekilde değişirler, yeni hali senin doğru kişi olmadığını düşünmüş. İster konuş tekrardan ama gene istemezse o zaman kabullenmek lazım. okulunun bi etkisi olmamıştır. onu hatırlamak istemiyorsan onu hatırlatan şeyleri ortadan kaldır ve onu takip etme. Seni çok iyi anlıyorum ben zamana bırakmaya karar verdim bu şekilde acın biraz daha hafifliyor.

0|0
    0|0
    • ben ona ne yaptım kı hiç birşey yapmadım neden doğru kişi olmadığımı düşünsün tekrar konuşamam ben elımden gelenın fazlasını yaptım isterse o döner bana :-/

• Benimkide face açmış ne yapıyor kimlerle konuşuyor takip etmiyor. Ben elimden geleni yaptım karar onun zaman herşeyi gösterecek belki şimdi üzülecez biraz ama ilerde pişman olmayacaz dediğim gibi zaman gösterecek dert etmemeye çalış hayatına kalıdığın yerden devam et eminim değerini bilen birini bulacaksın.

• inşallah dediğin gibi hakkımızda hayırlısı olsun.

• GEÇMİŞ OLSUN DİCEM demekki askerde ya eski aşkları aradı yada askerde başkasını buldu yada kafayı yedi :) üzme canını değerini bilen biri çıkar elbet

0|0
    0|0
    • başka biri olduğunu sanmıyorumm herşeyin hayırlısı diye düşünüyorum ama pişman olucakmı diyede cok merak ediyorum.

• tabiki herşeyin hayırlısı gelen gidenir aratır. bundan emin ol

• inşallah inşallah.

• zamana ihtiyacın var,onunla ilgili haberlerden uzak dur ve asla aklına getirmemeye çalış dicem ama tabikide zor olacak...zaman zaman zaman

0|0
    0|0
    • deniyorum tek kalmamaya onunla ilgili şeylerden uzak durmaya çalışıyorum ama oda bi nebze yani gerçekten çok zor :-/

• senin içinde hayırlısı

• beni eklermisin

• çok kullanılan bi kelime ( zamana bırakmalısın )

1|0
    0|0
    • aylardır zamana bıraktım evet yapıcak bişeyimde kalmadı ama özlem çekiyorum ve onu gerçekten çok seviyorum.

• bpşver ,gitme peşinden o zaman ,sana döner mi,onu zaman gösteriri

• gitmiyorum artık daha fazla üstüne gidemem benimde bi grurum var bitti dediyse gelmek isterse o gelir dayanmak zorundayım.

• zaman herşeyin ilacıdır zmaanla acın hafifler

0|0
    0|0
  • metin ol, hayat devam ediyor..

0|0
    0|0
    • öyle tabi ama çok zor oluyor.

• Hayırlısı olsun be gülüm

0|0
    0|0
    • amin inaşallah tabiki ama ona o kadar düşkünüm ki hayatımda gerçekten bi erkeğe güvendim abim ve babamdan sonra o kadar çok benimsemiştim ki ama işte :(

• değişiyo demekki kişiden kişiye nedn bu kadar çok eklememi istiyosun anlamıyorum ne grek var.

• Lütfen dıyorum bişe konusmam lazım .

• Arkadaş beni sevgilim askerdeyken bıraktı ,bekleyeni de askerdeki bırakıyor olacak iş değil . Bu insanları anlamak ne mümkün .

0|0
    0|0
    • o kadar zordu ki benim için o askere gitti arkasından ben üniversiteye gittim hocalarımdan tut tüm okul sevgilimi biliyodu parmağımdan 1 gün olsun yüzüğünü çıkartmadım halası hep ben üniversiteye gidince değişirim bırakırım diye bekliyordu ama işte askerliği bitti ve 1hafta sonra o beni bıraktı.

• Unutmaya bak diyeceğim ama biliyorum unutulmuyor .Alışmaya bak :(

• aynen öyle çok zor heleki ilk zamanlar :(

• unutursun elbet üzülme bence

0|0
    0|0
    • unutmak istemıyorum sanırım.

Kızlar Ne Diyor 9

• Önce unutmak istemelisin.

0|0
    0|0
    • Evet haklısın bende sanırım onsuzluğu kabullenmedım.

• Hiçbırsey yapma unutmayı dene onu

0|0
    0|0
    • deniyorum ama çok zor yanı kafamı dağıtmaya onu düşünmemeye çalışıyorum :(

• alışırsın zamanla başka yapılacak bişey yok

0|0
    0|0
  • hiçbişey yapma, gururlu ol.

0|0
    0|0
    • yapmıyorum ben yapıcagımı fazlasıyla yaptım ama o pişman olup gelicekmi diyede merak etmiyo değilim

• onu düşünmezsen, yani ona enerji akışında bulunmazsan.. geri dönebilir.

• inşallah :)

• bekle biraz unutmaya calış bu zamanda

0|0
    0|0
    • evet kendimi onunla ilgili şeylerden uzak tutup kendime kabullendirmeye çalışıyorum ama bunu bi yandan da istemiyorum sanırım.s

• aynen bende öyle düşünüyorum bugün sana yarın bize

• haklısın.

• dönmez.

0|0
    0|0
  • git yeni birini bul yia.

0|0
    0|0
    • 3 yıllık bi ilişkinin peşine kımseyı ne onun yerine koyabilirim nede bi başkasına sevgilim diye bilirim yapamam ben bunu ne kadar bitmişte olsa yapamam. Bitse bile öncelikle kendimi toplamam lazım.

• ah canm ya askerlik cok zor bi durum benim sevgilimde askerde kolay degil yani ama bu kadar sey soylediyse de biraz kendi haline bırak bişey deme bence sonucta su an zor gelse de ayrılıklarda dunyanın sonu degil

0|0
    0|0
    • haklısın ama asker beklemek kolay değil sende beklıyosun inşallah senin içinde hayırlısı olsun ben 15 ay bekledım ve geldığınde bıtırdı sağolsun ,inşallah senın öyle olmaz allah kolaylık versin canım sanada.

• unut ma ya icinde yasa onu :):)

0|0
    0|0
    • sağol ya :) çok yardımcı oldun kesin çözüm olur :)

• :):):) canımmmm :)

• :)

Yükleniyor...