Sevgilinizin size gerçekten aşık olduğunu nasıl anlarsınız?

Evet beyler gerçekten sevdiğiniz kıza nasıl davranırsınız?

Cinsel yönde arzuladığınız kızı değil de gerçekten kabınize dokunana karşı konuşmalarınız tavrınız nasıl olur?

Bi kız sizin ona gerçekten aşık olduğunuzu nasıl anlar?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• konuşurken ve sevişirken gözlerini gözlerinden ayırmıyorsa, seviştikten sonra arkasını dönüp yatmıyor da sana sarılıp güzel sözler söylüyorsa, sıkıcıysa, aptal aptal aşk cümleleri kuruyor, face teki paylaşımları sürekli aşktan bahsediyorsa, aptalca kıskançlıkları varsa, romantikleşmişse, iyice aptallaştığını düşünmeye başladıysan aşıktır...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sersemliyorsa karsında aşıktır. sadece cinsel arzu varsa genelde aptallaşmak yerine daha kurnaz olurlar planlar taktikler falan.

ama aşıksa aptallasır bazen ne yapacagını bilemez. ondan beklenmedik seyler yapabilir. seni mutlu etmeye ugrasır. ya da tam tersi utanır yaklasamaz sana kaçar. ilgisizmiş gibi gorunmeye calışır. ama sonuçta her turlu aptalca bi hareketi kesin olur.

0|0
    0|0
  • Insan ne kadar severse sevsin asla sevildiğinden emin olamaz. Erkekler sevdikleri kızların. triplerine ve. Sorunlarına katlanır lar

0|0
    0|0
  • Kendi sıkıntılarım yerine onun dertlerini düşündüğümde.

Hayata tutunmasına el uzatırken yanında olmama izin veriyor mu , vermiyor mu ona bakıyorum.

0|0
    0|0
  • ilk önce uzun bi süre gerekli.bu süre zarfında ona güvenilirlik vermeli ve asla sizden şüpe etmemeli.

0|0
    0|0
  • Anlamak için çaba sarf etmem, kafa da yormam..zaten his ederim...

0|0
    0|0
  • bir prensesmiş gibi davranıyorum

0|0
    0|0
  • İlgilendirmez aşıksa aşıktıır değilse değil ben işime bakarım.

0|0
    0|0
  • Aşka inanmıyorum

0|0
    1|0
  • soruyorum aşıkmısın diye aldığım cevaba göre anlıyorum

0|0
    0|0
  • Yanağını, saçlarını okşayarak uyuturum kucağımda. Uykuya dalmadan hemen öncede alt dudağına güzel nemli bi öpücük kondururum.

Onun aşık olduğumu anlamasına gerek yok ben anlatırım zaten.

2|0
    0|0
    • işte biz de o öpücükten sonra uyku falan kalmiyo :) ondan skıntılıyım

• :) işte amacim "biz" kalabilmek ama sadece cinsellik mi istedi yoksa cidden aşık mı anlayamadim. fazla saf olabilirim bu konuda :)

Kızlar Ne Diyor 2

• ateşe at analı küfrediyorsa değil

0|0
    0|0
  • bakışlarındaann

0|0
    0|0
Yükleniyor...