Ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum bi fikir verseniz ?

3 yıl önce beni seven biri vardı bir gün aniden karşılaştık hep aklımdaydın duygularımı kaybetmediğimi anladım dedi baya ilgiliydi yağmur yağdığında üşüycem diye uzun yol gelmişti beni almaya falan bigün evde tekken geldi film izledik sevgili gibi eleleydik sadece öpüştük sonra evine geçti sonra zaman geçince her zaman bişey hissetmediğimi derdim ama ona onu sevdiğimi itiraf ettim o andan sonra kaçan o kovalayansa ben oldum şimdi arkadaş gibiyiz ama ben ona aşık oldum nasıl davranacağımıda bilmiyorum açıkçası o ne düşünüyo bunuda bilmiyorum ama keşke eskisi gibi seven o olsa diyorum şimdi farkında sevgimin hoşuna gidiyo hatta bazen çok belli ediyo hayatımdan çıkmıyo çıkarmamada izin vermiyo ama net te davranmıyor. amacı ne ki ?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• İlişkide zayıf olan konumuna düşmek istemiyor, ipler kendi elinde olsun istiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• geçmişte senin yaşattıkların buysa oda acısını çıkarıyor ... çözüm için açıkça konuş bu şekilde olmayacağını net olması grektiğini böyle giderse seni kaybediceği il alakalı bir konuşma yap sonrasınada bize haber ver.. kolay gelsin

0|0
    0|0
    • akşama deniycem cesaretm gelirse :) teşekkr ederim bu arada :D

• Kaçan kovalanırı oynuyo. Ne yapacak.

0|0
    0|0
    • ben ondan vazgeçmiş gibi yapsam gelirmi ?

• Aslında şu an istesen bile yapamazsın. Mevcut psikolojin seni engeller. Her şeyin bir zamanı var. Senin de sıran gelecek. Şimdilik burada kim ne yorum yaparsa yapsın zaten hissettiğin gibi davranacaksın.

• Üstüne gitme ve bekle derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Neden onun ne yapmaya çalıştığını düşünüp kendini bunaltıyorsun ki net olmuyorsa sen net ol gelemem ben buna deyip çek resti o da koysun ortaya düşüncesini

0|0
    0|0
    • öyle olmuyoki. tek bi mesjyla ben kendimi kaybediyorum yani elimde değil oda bunun farkında ama keşke net olsa yada bu nasıl bi taktk anlasam diyorum :D

• taktik basit her zaman ki mesele ebelemecilik kaçanı ebelersin sonra sen kaçarsın o seni ebelemeye çalışır bu böyle gider yani insanların mutluluğu kendilerine zehir etmek için icat ettiği bir oyun

• kendi ağzınla söylemişsin kaçıyor ve ilgi hoşuna gidiyor.

0|0
    0|0
  • açık açık konuş sana karşı geçmişteki duygularım hala devam ediyor bu sefer daha

yoğun birşekilde ...ne varki bunda ? hem yok istemiyorum mu diyecek der ise ;

sende tepkisini düşüncesini anlamış olur yoluna devam edersin onunla yada onsuz

0|0
    0|0
    • dün dedim yani ona adıyla hitap ettiğimde tavır yapıyo falandı dün bana beni ne kadar seviyosun dedi bende söyledim sonra sende beni çekenin ne oldğnu bulduğum gün soğuycam dedim oda yok aman soğuma tamam canım sustum dedi snra çok iyi konuşmaya başladı falan. ama her zaman böyle değil işte

• 1. oyuna falan gerek yok hiiiç bulaşma kaç kovala falan filan

2. sen duygularını belirt onun bu konuda ne düşündüğünü sor kesin net bir şekilde anlayarak

3. eğer aranızdaki ilişkinin adı belli olamayacaksa (arkadaşlık, sevgili, eski bir dost ? ) biz neyiz sorusuna cevap bulamıyorsanız bunu bulun önce

4. amannnn 3 günlük dünya ne kendini düşünerek ye nede ona göre olamayacaksa bu iş havaya sokmazsın

filan falan...

• hayatında başka biri olup senide yedekte tutuyor olabilir.acı ama gerçek

0|0
    0|0
  • yedek!

0|0
    0|0
    • hayatında kimse yok 4 yıldır falan bunu biliyorum eminimde :D ama tabi bikaç tane kızla konusyo gibi bu aralar yani içime doğuyo :D ama o kdr karamsar deme yedek değilimdir ya :/

• aynsı benim başıma geldiği için sölüyorum sene 2008 üniversitede okuyordum ben oda bana taktı kafayı bn istemedim snra bi iki görüştük ben açık oldum bu kaçtı 2 sene bekledim bana şartlar koydu okulunu bitir sınıfını geç ben burdayım dedi ne hayatından çıkardı ne hayatına aldı okulu bitirdim ve geldim ne oldu biliyormsn başka bir kızla çıkmaya başladı

• o zaman erkek aynıdır zaten kesin bunun altındanda öyle bişey çıkar.. gözünü oyasım var şu an onun :D

Yükleniyor...